Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Belaukiant vasaros"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Belaukiant vasaros"

  Mielosios,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas patiekalo, tinkamo mėgautis belaukiant vasaros, receptas. 

   

  DĖMESIO! Konkursui bus tvirtinami tik tie receptai, kurie bus atsiųsti ar patalpinti tik portale www.Gaspadine.lt. Imti receptus iš kitų portalų arba siųsti juos mums bei kitiems receptų portalams tuo pat metu draudžiama, net jei esate jo autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). 

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) stikliniu indeliu su etikete. 

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Blaumann Wok keptuvė (28x8 cm).

 • Blaumann Wok keptuvė (28x8 cm)

   

  Stiklinis indelis su etikete

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo gegužės 2 iki 29 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę - 2016.05.02-08, 2016.05.09-15, 2016.05.16-22, 2016.05.23-29. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) stikliniu indeliu su etikete. Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Blaumann Wok keptuvė (28x8 cm).

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, net jeigu esate jų autorius (išimtis - jei receptas yra patalpintas Jūsų asmeninėje svetainėje (pvz., blog'e)). Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2016 05 09:

  Pirmasis konkurso “Belaukiant vasaros” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Eglės atsiųstas grilyje keptų krevečių receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka stiklinis indelis su etikete. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2016 05 16:

  Antrasis konkurso “Belaukiant vasaros” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Rimos atsiųstas picos su grybais receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka stiklinis indelis su etikete. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2016 05 23:

  Trečiasis konkurso “Belaukiant vasaros” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Kristinos atsiųstas vištienos kulšelių ant daržovių pagalvės receptas. Šis receptas atrinktas iš atsiųstų ankstesnėms savaitėms, kadangi pastarąją savaitę visi atsiųsti receptai priklauso tai pačiai dalyvei, kartą jau laimėjusiai šiame konkurse. 

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka stiklinis indelis su etikete. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2016 05 30:

  Ketvirtasis konkurso “Belaukiant vasaros” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Linos atsiųstas saldžiojo PAVLOVA receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka stiklinis indelis su etikete. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas Blaumann Wok keptuvė (28x8 cm) atitenka p. Rimai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!