Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Gardumynai rudeniui"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Gardumynai rudeniui"

  Mielosios,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes dalyvauti rudens patiekalų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas rudens sezonui tinkamo patiekalo receptas.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) knyga "Greitai ir gardžiai". 

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks keptuvė keraminiu paviršiumi Red Culinaria Wok (24 cm).

 • Keptuvė keraminiu paviršiumi Red Culinaria Wok (24 cm)

  Knyga  "Greitai ir gardžiai"

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo rugsėjo 1 iki 28 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 5 etapais po vieną savaitę – 2014.09.01-07, 2014.09.08-14, 2014.09.15-21, 2014.09.22-28. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) knyga  "Greitai ir gardžiai". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks keptuvė keraminiu paviršiumi Red Culinaria Wok (24 cm).

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti rudens sezonui tinkamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2014 09 08:

  Pirmasis konkurso “Gardumynai rudeniui” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Boženos cukinijų bei pomidorų užkepėlės receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Greitai ir gardžiai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 09 15:

  Antrasis konkurso “Gardumynai rudeniui” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Jūratės pomidorinės sriubos su cukinija ir ryžiais receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Greitai ir gardžiai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 09 22:

  Trečiasis konkurso “Gardumynai rudeniui” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Sandros rudens gėrybių puokštės iš miško receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Greitai ir gardžiai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 09 29:

  Ketvirtasis konkurso “Gardumynai rudeniui” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Dovilės moliūgų sriubos receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Greitai ir gardžiai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas keptuvė keraminiu paviršiumi Red Culinaria Wok (24 cm) atitenka p. Zitai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!