Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Kepiniai Velykoms"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Kepiniai Velykoms"

  Mielieji,

  Pagaliau baigėsi žiema - vis dažniau galime mėgautis saulute ir šiltu vėjeliu, stebėti, kaip pamažu bunda gamta, ir laukti gražiausios pavasario šventės - šv. Velykų! Be abejo, kiekvienas norime jai deramai pasiruošti, pavaišinti savo artimus žmones kuo skanesnėmis ir įdomesnėmis vaišėmis. O kokia gali būti šventė be kepinių?

  Kviečiame pasidalinti geriausiais savo kepinių receptais ir dalyvauti Velykiniame konkurse, kuriame galėsite laimėti puikius AB "Kauno Grūdai" įsteigtus prizus!

  Pagrindinė konkurso sąlyga - viena iš sudedamųjų Jūsų atsiųsto recepto dalių turi būti „Kauno Grūdų" aukščiausios rūšies miltai EKSTRA, puikiai tinkantys šventiniams kepiniams, kadangi yra išskirtinio stambumo ir ypač birūs. Šie miltai nedulka, nelimpa prie rankų, o gaminimo metu nesušoka į gumuliukus. Be to, jų sunaudojama mažiau, lyginant su įprastiniais miltais.

  Geriausią arba daugiausią receptų su miltais EKSTRA atsiuntusios šeimininkės ar šeimininkai gaus specialius prizus! Daugybė kitų dalyvių bus apdovanoti AB „Kauno Grūdai" produkcijos rinkiniais ir kitais vertingais prizais.

   

  Siųsti receptus konkursui galite pasinaudodami šia forma (nepamirškite pažymėti varnelės ties punktu Konkursas "Kepiniai Velykoms").

  Konkurse dalyvaujančius receptus galite peržiūrėti žemiau.

 • Gaspadine.lt ir AB "Kauno Grūdai" kolektyvų nuomone geriausią, atsižvelgiant į komentarus ir "Like/Patinka" skaičių, receptą atsiuntusi konkurso dalyvė ar dalyvis džiaugsis puikiu įspūdingo dizaino, aukšto kokybės nerūdijančio plieno paviršiaus skrudintuvu „Russell Hobbs".

   

   

  Daugiausia tinkamų receptų atsiuntusi šeimininkė ar šeimininkas bus apdovanotas net trijų silikoninių formų rinkiniu, į kurį įeina tradicinio dizaino forma keksui, forma mažiems keksiukams bei nuotaikinga, meškiuko pavidalo forma. Visos jos yra pačios aukščiausios kokybės, pagamintos Italijoje.

   

   

  Ir tai dar ne viskas. Net 10-ies receptų, surinkusių daugiausia „Like/Patinka", autorės ar autoriai bus apdovanoti specialiais AB „Kauno Grūdai" produkcijos rinkiniais.

   

   

  Receptus su nuotraukomis siųskite nuo kovo 22 iki balandžio 10 dienos! Taip pat nepamirškite nurodyti savo elektroninio pašto. Nugalėtojai bus skelbiami balandžio 10 d. mūsų portale, taip pat susisieksime su jais dėl prizų atsiėmimo e. paštu.

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo kovo 22 iki balandžio 10 dienos 12.00 val., naudodami šią formą.

  2. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti receptai, gaspadine.lt komandos nuomone galintys papuošti Vėlykų stalą. Be to, viena sudedamųjų dalių būtinai turi būti „Kauno Grūdų" aukščiausios rūšies miltai EKSTRA.

  3. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  4. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  5. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo e. pašto adresą.

  6. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  7. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  8. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  9. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  10. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2012 04 12:

  Konkursas “Kepiniai Velykoms” baigėsi!

   

  1. Pagrindinį prizą,  nerūdijančio plieno paviršiaus skrudintuvą „Russell Hobbs", laimėjo p. Jolanta Muniuvienė iš Mažeikių už puikų torto “Juodasis miškas” receptą.
  2. Silikoninių formų rinkinys atiteko daugiausia receptų, atitinkančių konkurso reikalavimus, atsiuntusi p. Irina Mackelo iš Vilniaus.
  3. 10–čiai laimingųjų, kurių atsiųsti receptai surinko daugiausia „Like/Patinka“, išdalinti specialūs AB „Kauno grūdai“ produkcijos rinkiniai.

   

  Sveikiname laimėtojus! Su visais susisieksime asmeniškai.

  O likusius kviečiame nenusiminti ir laukti kitų mūsų konkursų!

Konkursui atsiųsti receptai (323)