Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Kuo nustebinti mamą?"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Kuo nustebinti mamą?"

  Mielosios,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas patiekalo, tinkamo nuostabiai gegužės šventei - Mamos dienai, receptas. O juk mamas galime lepinti ne tik per šventes ;)

   

  5 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) dvi pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Nedesertiniai pyragai", dvi kitas - knyga "Sveikos šeimos virtuvė", o paskutinę savaitę - knyga "Varškės, jogurto ir sūrių valgiai". 

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks trintuvas Acme BE 100.

 • Trintuvas Acme BE 100

   

   

  Knyga "Nedesertiniai pyragai"

   

   

  Knyga "Sveikos šeimos virtuvė"

   

   

  Knyga "Varškės, jogurto ir sūrių valgiai"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo balandžio 27 iki gegužės 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 5 etapais po vieną savaitę - 2015.04.27-05.03, 2015.05.04-10, 2015.05.11-17, 2015.05.18-24, 2015.05.25-31. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) dvi pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Nedesertiniai pyragai", dvi kitas - knyga "Sveikos šeimos virtuvė", o paskutinę savaitę - knyga "Varškės, jogurto ir sūrių valgiai". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks trintuvas Acme BE 100.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti Mamos dienai tinkamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 05 04:

  Pirmasis konkurso “Kuo nustebinti mamą?” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Linos biskvitinio torto receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Nedesertiniai pyragai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 05 11:

  Antrasis konkurso “Kuo nustebinti mamą?” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Julijos 3D gėlių želė receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Nedesertiniai pyragai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 05 18:

  Trečiasis konkurso “Kuo nustebinti mamą?” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Olgos tulpių užkandžio receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Sveikos šeimos virtuvė”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 05 25:

  Ketvirtasis konkurso “Kuo nustebinti mamą?” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Dovilės sausainių "širdelės" receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Sveikos šeimos virtuvė”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 06 01:

  Penktasis konkurso “Kuo nustebinti mamą?” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Ingos dieviškųjų sparnelių receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Varškės, jogurto ir sūrių valgiai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas trintuvas Acme BE 100 atitenka p. Silvijumai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!

Konkursui atsiųsti receptai (125)