Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Mano geriausias rudens patiekalas"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Mano geriausias rudens patiekalas"

  Mielieji,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes ir šeimininkus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas Jūsų mėgstamiausio rudens patiekalo receptas. Tinka ir kasdieniai patiekalai, kuriuose karaliauja rudens gėrybės, ir tokie, su kuriais rudeniški pietūs ar vakarienė būna jaukūs ir šilti!

   

  Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Bomann vafline! Puikus prietaisas, norint paruošti nesudėtingą ir labai skanų desertą!

   

  Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Silikoniniu kilimėliu kepimui. Kad puikiuosius Macarons sausainėlius iškepti būtų dar paprasčiau!

   

  O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Vištos laikikliu kepimuiKad su ypatingais patiekalais žiemos šventėms ruoštis būtų dar paprasčiau!

 • Bomann vaflinė! Puikus prietaisas, norint paruošti nesudėtingą ir labai skanų desertą!

   

   

  Silikoninis kilimėlis kepimui. Kad puikiuosius Macarons sausainėlius iškepti būtų dar paprasčiau!

   

   

  Vištos laikiklis kepimuiKad su ypatingais patiekalais žiemos šventėms ruoštis būtų dar paprasčiau!

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2019 m. rugsėjo 17 iki 2019 m. lapkričio 25 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Bomann vafline! Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Silikoniniu kilimėliu kepimui. O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Vištos laikikliu kepimui.

  3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

  4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  11. Prizai į pinigus nėra keičiam

 • Dėkojame visiems dalyviams už puikius receptus!

   

  I vieta - Liucija - Sumuštinis „Monte Cristo“! Jai atitenka Bomann vaflinė!!

   

  II vieta - Regina - Žuvies - daržovių pyragas! Jai atitenka Silikoninis kilimėlis kepimui!

   

  III vieta - Dorianas - Makaronai su moliūgais ir kedrų riešutais! Jam atitenka Vištos laikiklis kepimui!

   

  Sveikiname visus nugalėtojus, su jais susisieksime asmeniškai!