Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Mano mėgstamiausias patiekalas su alyvuogėmis"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Mano mėgstamiausias patiekalas su alyvuogėmis"

  Alyvuogės legendomis apipintos nuo seno. Viena jų pasakoja, kad alyvmedį graikams padovanojo išminties deivė Atėnė, susiginčijusi su jūrų dievu Poseidonu, kuris jųdviejų daugiau nuveiks žmonių labui. Atėnė sviedė ietį į uolos plyšį, ši įsišaknijo ir virto nuostabiu alyvmedžiu, kurio vaisiai vertinami dėl gydomųjų ir raminamųjų savybių. Nenuostabu, kad alyvmedžio šakelė graikams - taikos ir ramybės simbolis.

  Krevečių salotos su obuoliais

  Pica „Metų laikai“

  Minkšto sūrio salotos su greipfrutu

   

  Gaspadine.lt kartu su UAB "Anira" skelbia konkursą "Mano mėgstamiausias patiekalas su alyvuogėmis", kuriame kiekvieną savaitę net tris laiminguosius apdovanosime puikiais "Anira" alyvuogių aliejaus rinkiniais. Viskas, ką turite padaryti - atsiųsti mums Jūsų nuomone geriausio, skaniausio ir/ar originaliausio patiekalo su alyvuogėmis receptą.

 • Kiekvieną savaitę net du Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausius, atsižvelgiant į komentarus ir "Like/Patinka" skaičių, receptus atsiuntę konkurso dalyviai ar dalyvės bei vienas dalyvis ar dalyvę, atsiuntęs (-usi) daugiausiai konkursui tinkamų receptų bus apdovanoti "Anira" alyvuogių aliejaus rinkiniais, kuriuos sudaro:
  - 1 but. itališko alyvuogių aliejus ANIRA 250ml
  - 1 but. ispaniško alyvuogių aliejus ANIRA 250ml
  - 1 but. graikiško alyvuogių aliejus ANIRA 250ml

  Receptus su nuotraukomis siųskite nuo 2013 m. kovo 18 d. iki balandžio 14 d.! Taip pat nepamirškite nurodyti savo elektroninio pašto. 

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2013 m. kovo 18 d. iki balandžio 14 d., naudodami šią formą.
  2. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti receptai, kuriuose vienas ingredientų yra juodosios arba žaliosios alyvuogės.
  3. Kiekvieną savaitę du Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausius, atsižvelgiant į komentarus ir "Like/Patinka" skaičių, receptus atsiuntę konkurso dalyviai ar dalyvės bei vienas dalyvis ar dalyvė, atsiuntęs (-usi) daugiausiai konkursui tinkamų receptų bus apdovanoti "Anira" alyvuogių aliejaus rinkiniais, kuriuos sudaro:
  - 1 but. itališko alyvuogių aliejus ANIRA 250ml
  - 1 but. ispaniško alyvuogių aliejus ANIRA 250ml
  - 1 but. graikiško alyvuogių aliejus ANIRA 250ml
  4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.
  5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.
  6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo e. pašto adresą.
  7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.
  8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]
  9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.
  10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.
  11. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2013 03 25:

  Pirmasis konkurso “Mano mėgstamiausias patiekalas su alyvuogėmis” etapas baigėsi!

  1. Daugiausia receptų su alyvuogėmis atsiuntė p. Neringa.
  2. Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiais receptais išrinkti p. Jolantos morkų-agurkų salotų su alyvuogėmis ir p. Vytautės vištienos šašlyko receptai.

  Sveikiname laimėtojas! Joms atitenka po "Anira" alyvuogių aliejaus rinkinį. Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

   

  Papildyta 2013 04 02:

  Antrasis konkurso “Mano mėgstamiausias patiekalas su alyvuogėmis” etapas baigėsi!

  1. Daugiausia receptų su alyvuogėmis atsiuntė p. Marija.
  2. Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiais receptais išrinkti p. Jūratės salotų su alyvuogėmis ir p. Simonos tortilijų torto su alyvuogėmis ir kiaušiniais receptai.

  Sveikiname laimėtojas! Joms atitenka po "Anira" alyvuogių aliejaus rinkinį. Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

   

  Papildyta 2013 04 08:

  Trečiasis konkurso “Mano mėgstamiausias patiekalas su alyvuogėmis” etapas baigėsi!

  1. Daugiausia receptų su alyvuogėmis atsiuntė p. Marija.
  2. Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiais receptais išrinkti p. Tatjanos pikantiško užkandžio ir p. Laimos žuvies apkepėlės su alyvuogėmis receptai.

  Sveikiname laimėtojas! Joms atitenka po "Anira" alyvuogių aliejaus rinkinį. Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kitame konkurso etape!

   

   

  Papildyta 2013 04 15:

  Ketvirtasis konkurso “Mano mėgstamiausias patiekalas su alyvuogėmis” etapas baigėsi!

  1. Daugiausia receptų su alyvuogėmis atsiuntė p. Marija.
  2. Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiais receptais išrinkti p. Tatjanos krabų lazdelių salotų su alyvuogėmis ir p. Jelenos sūrio ir kumpio salotų receptai.

  Sveikiname laimėtojas! Joms atitenka po "Anira" alyvuogių aliejaus rinkinį. Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai!

Konkursui atsiųsti receptai (64)