Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Pasilepinkime ir palepinkime kitus!"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Pasilepinkime ir palepinkime kitus!"

  Mielosios,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas patiekalo, tinkamo pasilepinti ir kitus palepinti, receptas.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) knyga "Gaminame su šeima". 

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Delimano Ceramica Classico širdies formos kepimo forma (24 cm).

 • Delimano Ceramica Classico širdies formos kepimo forma (24 cm)

   

  Knyga "Gaminame su šeima"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo vasario 2 iki kovo 1 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę - 2015.02.02-08, 2015.02.09-16, 2015.02.17-22, 2015.02.23-03.01. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) knyga "Gaminame su šeima". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Delimano Ceramica Classico širdies formos kepimo forma (24 cm).

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 02 09:

  Pirmasis konkurso “Pasilepinkime ir palepinkime kitus!” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Mato Velykų pyrago receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jam atitenka knyga “Gaminame su šeima”. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 02 17:

  Antrasis konkurso “Pasilepinkime ir palepinkime kitus!” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Ingos austriško skanėsto receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Gaminame su šeima”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 02 23:

  Trečiasis konkurso “Pasilepinkime ir palepinkime kitus!” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Silvijos burokėlių su tunu ir ryžiais receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Gaminame su šeima”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 03 02:

  Ketvirtasis konkurso “Pasilepinkime ir palepinkime kitus!” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Gretos skaniausių bandelių su lašinukais receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Gaminame su šeima”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas Delimano Ceramica Classico širdies formos kepimo forma (24 cm) atitenka p. Silvijai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!