Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Pavasario skanėstai"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Pavasario skanėstai"

  Mielieji,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes ir šeimininkus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas Jūsų mėgstamiausio, pavasario įkvėpto patiekalo receptas. 

   

  Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Konditeriniu maišeliu su 14 antgalių Ghidini EASY! Šiuo, virtuvėje, nepamainomu pagalbininku galėsite ne tik įvairiausiais raštais dekoruoti tortui ir keksiukus, bet ir pikantiškais įdarais įdaryti krepšelius ar pyragaičius.

   

  Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Salotų džiovykle. Maistingas salotas bus daug gardesnės, kai jose nebus vandens pertekliaus. Su salotų džiovykle salotų lapų nereikės ilgai varvinti, todėl salotas paruošite greičiau!

   

  O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Daržovių drožtukuDaržoves valgyti smagiau, kai jos atrodo išradingai ir kūrybingai!

 • Konditerinis maišelis su 14 antgalių Ghidini EASY

   

  Salotų džiovyklė

   

  Daržovių drožtukas

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2019 m. vasario 5 iki 2019 m. balandžio 29 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Konditeriniu maišeliu su 14 antgalių Ghidini EASY! Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Salotų džiovykle. O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Daržovių drožtuku.

  3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

  4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  11. Prizai į pinigus nėra keičiam

 • Dėkojame visiems dalyviams už puikius receptus!

   

  I vieta - Regina - Natūraliai dažyti naminiai kiaušiniai! Jai atitenka Konditerinis maišelis su 14 antgalių Ghidini EASY!

   

  II vieta - Dorianas - Sultono Suleimano šerbetas! Jam atitenka Salotų džiovyklė!

   

  III vieta - Liucija - Ispaniškas daržovių troškinys! Jai atitenka Daržovių drožtukas!

   

  Sveikiname visus nugalėtojus, su jais susisieksime asmeniškai!