Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Pavasaris - kepsnių lauke metas!"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Pavasaris - kepsnių lauke metas!"

  Mielieji,

  Atšilę orai vis daugiau žmonių gena į gamtą, prie ežerų ar į sodybas. Kaip gera pabūti su šeima ar draugais gryname pavasariškame ore, šviečiant saulutei ir pučiant lengvam šiltam vėjeliui. Dažnas nepamiršta pasiimti ir įvairių skanėstų, kurių populiariausias ir labiausiai mėgiamas - įvairūs šašlykai bei kepsniai, kuriuos kiekvienas ruošia pagal savo skonį ar nusistovėjusią tradiciją.

  Kviečiame visus pasidalinti savo šašlykų ar kepsnių, skirtų tiek gaminti gamtoje, tiek namuose, receptais bei dalyvauti puikiame konkurse, kuriame bus galima laimėti šaunius UAB "Vilniaus majonezo gamykla" įsteigtus prizus!

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - tai turi būti mėsos patiekalas. Prie tokių patiekalų ypač gerai tinka majonezai „Vilnius" Ypatingas, Pikantiškas, Mėsos patiekalams bei Garstyčių. Kiekvienas jų savaip ypatingas, todėl net ir išrankiausias gurnamas su šiais majonezais atras savo mėgstamą skonį.

  Daugiausią tinkamų receptų atsiuntusi šeimininkė ar šeimininkas gaus specialų prizą, o daugybė kitų dalyvių bus apdovanoti bilietais į kiną bei specialiais UAB "Vilniaus majonezo gamykla" įsteigtais produkcijos rinkiniais!

  Siųsti receptus konkursui galite pasinaudodami šia forma (nepamirškite pažymėti varnelės ties punktu Konkursas "Pavasaris - kepsnių lauke metas").

  Konkurse dalyvaujančius receptus galite peržiūrėti žemiau.

 • Daugiausia gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausių receptų atsiuntusi šeimininkė ar šeimininkas džiaugsis puikia rūkykla - kepsnine - šašlykine, pagaminta Lietuvoje!

  Net 10-ies receptų, surinkusių daugiausia „Like/Patinka", autorės ar autoriai bus apdovanoti dviem bilietais į kiną ir specialiais UAB "Vilniaus majonezo gamykla" produkcijos rinkiniais!

  Receptus su nuotraukomis siųskite nuo gegužės 1 iki 22 dienos! Taip pat nepamirškite nurodyti savo elektroninio pašto. Nugalėtojai bus skelbiami gegužės 23 d. mūsų portale, taip pat susisieksime su jais dėl prizų atsiėmimo e. paštu.

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo gegužės 1 iki 22 dienos 12.00 val., naudodami šią formą.

  2. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti mėsos patiekalų receptai.

  3. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  4. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  5. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo e. pašto adresą.

  6. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  7. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  8. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  9. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  10. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2012 05 23:

  Konkursas “Pavasaris - kepsnių lauke metas!” baigėsi!

   

  1. Pagrindinį prizą,  puikią rūkyklą - kepsninę - šašlykinę, laimėjo p. Janina Misiūnienė iš Alytaus, atsiuntusi daugiausia gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausių receptų, atitinkančių konkurso reikalavimus.
  2. 10–čiai laimingųjų, kurių atsiųsti receptai surinko daugiausia „Like/Patinka“, išdalinti specialūs UAB „Vilniaus majonezo gamykla“ produkcijos rinkiniai ir bilietai į kiną.

   

  Sveikiname laimėtojus! Su visais susisieksime asmeniškai.

  O likusius kviečiame nenusiminti ir laukti kitų mūsų konkursų!