Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Ragaujame vasarą"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Ragaujame vasarą"

  Mielieji,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes ir šeimininkus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas Jūsų mėgstamiausio vasaros gėrybių patiekalo receptas. Tinka ir kasdieniai patiekalai, kuriuose karaliauja vasaros gėrybės, ir paruošti taip, kad sulauktų žiemos.

   

  Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Tefal Wok ir Stirfry keptuve (28 cm)! Puiki dovana Azijos patiekalų gerbėjams!

   

  Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime ProfiCook virtuvinėmis svarstyklėmis. Kad gardžiai gaminti būtų dar paprasčiau!

   

  O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Fissman silikoninėmis kepimo formelėmisKad visi namai kvepėtų pasakiškais desertais!

 • Tefal Wok ir Stirfry keptuvė (28 cm)

   

   

  ProfiCook virtuvinės svarstyklės

   

   

  Fissman silikoninės kepimo formelės

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2019 m. liepos 9 iki 2019 m.rugsėjo 16 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Tefal Wok ir Stirfry keptuve (28 cm)! Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime ProfiCook virtuvinėmis svarstyklėmis. O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Fissman silikoninėmis kepimo formelėmis.

  3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

  4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  11. Prizai į pinigus nėra keičiam

 • Dėkojame visiems dalyviams už puikius receptus!

   

  I vieta - Emilija - Juodųjų serbentų pyragas su varške! Jai atitenka Tefal Wok ir Stirfry keptuvė (28 cm)!

   

  II vieta - Liucija - Tiršta pievagrybių sriuba su lydytu sūreliu! Jai atitenka ProfiCook virtuvinės svarstyklės!

   

  III vieta - Regina - Kakavinis vyniotinis su morkomis ir maskarponės sūriu! Jai atitenka Fissman silikoninės kepimo formelės!

   

  Sveikiname visus nugalėtojus, su jais susisieksime asmeniškai!