Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Skaniausi šv. Velykų patiekalai"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Skaniausi šv. Velykų patiekalai"

  Mielosios,

  jau visai greitai sulauksime nuostabios pavasario šventės - šv. Velykų. Kaip džiugu, kad vėl galėsime lepinti aplinkinius gardžiais valgiais, rungtis, kieno margutis stipresnis ar toliau nurieda.

  Be abejo, nei viena šventė neapsieina be gardumynais nukloto stalo, todėl šv. Velykų proga Gaspadine.lt kviečia savo lankytojus dalyvauti puikiame konkurse ir laimėti šaunių prizų!

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - patiekalas, kurio receptą pasiūlysite, turi būti tinkamas šv. Velykų vaišėms.

  3 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) Udo Pollmer ir dr. Monika Niehaus knyga “Kas sveikai maitinasi, trumpiau gyvena. Faktai ir mitai apie mūsų mitybą”.

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Delimano Festivo keptuvė, o antrajam pagal atsiųstų receptų skaičių dalyviui - Astos Žvikevičienės knyga “Vegetariški patiekalai”.

 • Delimano Festivo keptuvė

   

   

  Astos Žvikevičienės receptų knyga "Vegetariški patiekalai"

   

   

  Udo Pollmer ir dr. Monika Niehaus knyga “Kas sveikai maitinasi, trumpiau gyvena. Faktai ir mitai apie mūsų mitybą”

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo balandžio 14 iki gegužės 4 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 3 etapais po vieną savaitę – 2014.04.14-20, 2014.04.21-27, 2014.04.28-2014.05.04. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) Udo Pollmer ir dr. Monika Niehaus knyga “Kas sveikai maitinasi, trumpiau gyvena. Faktai ir mitai apie mūsų mitybą”. Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Delimano Festivo keptuvė, o antrajam pagal atsiųstų receptų skaičių dalyviui - Astos Žvikevičienės knyga “Vegetariški patiekalai”.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti šv. Velykų vaišių stalui tinkamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2014 04 22:

  Pirmasis konkurso “Skaniausi šv. Velykų patiekalai” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Jurgitos velykinių sausainių receptas.

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Udo Pollmer ir dr. Monika Niehaus knyga “Kas sveikai maitinasi, trumpiau gyvena. Faktai ir mitai apie mūsų mitybą”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 04 28:

  Antrasis konkurso “Skaniausi šv. Velykų patiekalai” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Ingridos salotų su menkių kepenėlėm receptas.

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Udo Pollmer ir dr. Monika Niehaus knyga “Kas sveikai maitinasi, trumpiau gyvena. Faktai ir mitai apie mūsų mitybą”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 05 05:

  Trečiasis konkurso “Skaniausi šv. Velykų patiekalai” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Neringos Velykinių pyragėlių receptas.

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka Udo Pollmer ir dr. Monika Niehaus knyga “Kas sveikai maitinasi, trumpiau gyvena. Faktai ir mitai apie mūsų mitybą”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas Delimano Festivo keptuvė atitenka p. Jurgitai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Antraji pagal atsiųstų receptų skaičių liko p. Kristina. Jai atitenka Astos Žvikevičienės receptų knyga "Vegetariški patiekalai". Su laimėtojomis susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir laukti kitų mūsų konkursų, kurių ateityje dar bus tikrai daug.

Konkursui atsiųsti receptai (80)