Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas “Skaniausios šventinės vaišės”
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas “Skaniausios šventinės vaišės”

  Mielieji,
  nenumaldomai artėja gražiausios, šilčiausios ir laukiamiausios metų šventės - šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Kaip daug gražių tradicijų ir papročių su jomis susiję - ramybė ir susikaupimas šv. Kūčių vakarą, šv. Kalėdos šiltame šeimos rate dalinantis po eglute paliktomis dovanomis, pakili nuotaika ir noras originaliai sutikti Naujuosius metus... Be abejonės, nei viena šių švenčių neapsieina be gardumynais nukloto stalo. Nuostabių žiemos švenčių proga Gaspadine.lt kviečia dalyvauti šauniame konkurse bei laimėti puikių bei labai naudingų prizų!

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - Jūsų pasiūlytas patiekalo receptas turi būti tinkamas šv. Kūčių, šv. Kalėdų ar Naujųjų metų vaišėms. Tai gali būti tiek desertas, tiek karštas patiekalas, tiek gėrimas - viskas priklauso tik nuo Jūsų vaizduotės ir kulinarinių gabumų.
  Dvi konkurso dalyvės ar dalyviai, atsiuntę daugiausia šventinių receptų, bus apdovanoti šauniais prizais. Be to, be dovanos neliks ir atsiuntęs originaliausią, įdomiausią ar tiesiog skaniausio patiekalo receptą!

  Receptus su nuotraukomis siųskite iki sausio 13 dienos! Taip pat nepamirškite nurodyti savo elektroninio pašto. Nugalėtojai bus skelbiami sausio 16 d. mūsų portale, taip pat susisieksime su jais dėl prizų atsiėmimo e. paštu.

  Siųsti receptus konkursui galite pasinaudodami šia forma (nepamirškite pažymėti varnelės ties punktu Konkursas "Skaniausios šventinės vaišės").
  Konkurse dalyvaujančius receptus galite peržiūrėti žemiau.

 •  

  Daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusi šeimininkė ar šeimininkas gaus nuostabią dovaną, kurią įsteigė portalas DovanuManija.lt - kulinarijos kursus 2 asmenims!

  Antrąją vietą pagal receptų skaičių užėmusi dalyvė ar dalyvis galės džiaugtis puikiu prizu - troškintuvu "SIMAX", padėsiančiu paruošti gausybę nuostabių patiekalų!

  Ir tai dar ne viskas! Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausio (atsižvelgiant ir į surinktų „Like/Patinka" bei komentarų skaičių) recepto autorius ar autorė gaus nepakartojamą Jamie Oliver knygą "Laimingos virtuvės dienoraštis".

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo gruodžio 10 iki sausio 13 dienos imtinai, naudodami šią formą.
  2. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti šv. Kūčių, šv. Kalėdų ar Naujųjų metų šventėms tinkamų patiekalų receptai.
  3. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.
  4. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.
  5. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo e. pašto adresą.
  6. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.
  7. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]
  8. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.
  9. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.
  10. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Konkursas “Skaniausios šventinės vaišės” baigėsi!

  1. Pagrindinį prizą, kulinarijos kursus 2 asmenims, laimėjo p. Jurgita, atsiuntusi daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų.
  2. Antrąją vietą pagal receptų skaičių užėmė p. Jolanta. Ji džiaugsis puikiu troškintuvu "SIMAX".
  3. Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Ritos bananinis-šokoladinis tortas su maskarpone. Jai atitenka Jamie Oliver knyga "Laimingos virtuvės dienoraštis".
  4. Ir tai dar ne viskas! Nusprendėme skirti du papildomus prizus - silikonines kepimo formas - ypač aktyvioms konkurso dalyvėms - p. Jelenai ir p. Tatjanai.

   

  Sveikiname laimėtojas! Su visomis susisieksime asmeniškai.

  O likusius kviečiame nenusiminti ir laukti kitų mūsų konkursų!