Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Skanumynai iš mėsos"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Skanumynai iš mėsos"

  Mielosios,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas mėsos patiekalo receptas.

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) knyga "Patiekalai iš mėsos. Maltos mėsos, dešrų ir dešrelių valgiai". 

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks keptuvė WOK 25 cm.

 • Keptuvė WOK 25 cm

   

   

  Knyga "Patiekalai iš mėsos. Maltos mėsos, dešrų ir dešrelių valgiai"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo lapkričio 3 - 30 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę - 2014.11.03-09, 2014.11.10-16, 2014.11.17-23, 2014.11.24-30. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) knyga "Patiekalai iš mėsos. Maltos mėsos, dešrų ir dešrelių valgiai". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks keptuvė WOK 25 cm.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti mėsos patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2014 11 10:

  Pirmasis konkurso “Skanumynai iš mėsos” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Vitalijos šventinio šonkaulių kelmo receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Patiekalai iš mėsos. Maltos mėsos, dešrų ir dešrelių valgiai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 11 17:

  Antrasis konkurso “Skanumynai iš mėsos” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Vitos maltinio su razinų įdaru receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Patiekalai iš mėsos. Maltos mėsos, dešrų ir dešrelių valgiai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 11 24:

  Trečiasis konkurso “Skanumynai iš mėsos” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Inos vištienos filė su mocarelos sūriu ir baziliku receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Patiekalai iš mėsos. Maltos mėsos, dešrų ir dešrelių valgiai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 12 01:

  Ketvirtasis konkurso “Skanumynai iš mėsos” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Modesto vištienos filė su medumi ir kukurūzų dribsniais receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jam atitenka knyga “Patiekalai iš orkaitės”. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas keptuvė WOK 25 cm atitenka p. Tomui, atsiuntusiam daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!