Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Vasariškas šeimos stalas"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Vasariškas šeimos stalas"

  Mielosios,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas patiekalo, tinkamo vasarai, receptas. 

   

  5 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) pirmą savaitę bus apdovanotas (-a) knyga "Mažųjų gimtadienio tortai", dvi kitas savaites - knyga "Patiekalai ir gėrimai iš uogų", o dvi paskutines savaites - knyga "Vyniotiniai ir pudingai". 

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Florina garų puodų rinkinys (3 dalių).

 • Florina garų puodų rinkinys (3 dalių)

   

  Knyga "Mažųjų gimtadienio tortai"

   

   

  Knyga "Patiekalai ir gėrimai iš uogų"

   

   

  Knyga "Vyniotiniai ir pudingai"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo birželio 29 iki rugpjūčio 2 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 5 etapais po vieną savaitę - 2015.06.29-07.06, 2015.07.07-12, 2015.07.13-19, 2015.07.20-26, 2015.07.27-08.02. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) pirmą savaitę bus apdovanotas (-a) knyga "Mažųjų gimtadienio tortai", dvi kitas savaites - knyga "Patiekalai ir gėrimai iš uogų", o dvi paskutines savaites - knyga "Vyniotiniai ir pudingai". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks Florina garų puodų rinkinys (3 dalių).

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti vasarai tinkamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 07 07:

  Pirmasis konkurso “Vasariškas šeimos stalas” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Julijos atsiųstas marinuotų burokėlių šaltibarščių receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Mažųjų gimtadienio tortai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 07 13:

  Antrasis konkurso “Vasariškas šeimos stalas” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Ingos V. atsiųstas paprastos, bet labai skanios rūgštynių sriubos receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Patiekalai ir gėrimai iš uogų”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 07 20:

  Trečiasis konkurso “Vasariškas šeimos stalas” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Reginos atsiųstas sausai raugintų agurkų receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Patiekalai ir gėrimai iš uogų”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 07 27:

  Ketvirtasis konkurso “Vasariškas šeimos stalas” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Martynos atsiųstas bananų keksiukų receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Vyniotiniai ir pudingai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 08 03:

  Penktasis konkurso “Vasariškas šeimos stalas” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Zitos atsiųstas sūriu įdarytų pomidorų receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Vyniotiniai ir pudingai”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkursuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas Florina garų puodų rinkinys (3 dalių) atitenka p. Silvijai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!

Konkursui atsiųsti receptai (195)