Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Vasariški patiekalai visai šeimai"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Vasariški patiekalai visai šeimai"

  Mielosios,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas patiekalo, tinkamo vasarai, receptas. 

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) tris pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Paragauk ir vesk mane", o paskutinę savaitę - knyga "Kaip pamiršti buvusią meilę". 

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks plakiklis ACME ME-100.

 • Plakiklis ACME ME-100

  Knyga "Paragauk ir vesk mane"

   

   

  Knyga "Kaip pamiršti buvusią meilę"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo birželio 1 iki 28 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę - 2015.06.01-07, 2015.06.08-14, 2015.06.15-21, 2015.06.22-28. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) tris pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Paragauk ir vesk mane", o paskutinę savaitę - knyga "Kaip pamiršti buvusią meilę". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks plakiklis ACME ME-100.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti vasarai tinkamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 06 08:

  Pirmasis konkurso “Vasariški patiekalai visai šeimai” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Irvydos pomidorų ir juodųjų alyvuogių brusketos receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Paragauk ir vesk mane”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 06 15:

  Antrasis konkurso “Vasariški patiekalai visai šeimai” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Gražinos tuno kepsnelių receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Paragauk ir vesk mane”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 06 22:

  Trečiasis konkurso “Vasariški patiekalai visai šeimai” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Benediktos atsiųstas salotų su tunu ir saulėje džiovintais pomidorais receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Paragauk ir vesk mane”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 06 29:

  Ketvirtasis konkurso “Vasariški patiekalai visai šeimai” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Julijos atsiųstas želė su trešnėmis ir persikais receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Kaip pamiršti buvusią meilę”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas plakiklis ACME ME-100 atitenka p. Julijai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!

Konkursui atsiųsti receptai (60)