Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Vasaros gėrybės visus metus"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Vasaros gėrybės visus metus"

  Mielosios,

  kaip gera, kai net šaltą žiemos dieną galima mėgautis vasarą pasiruoštomis uogienėmis, konservuotais agurkėliais ar marinuotais pomidoriukais. Tuomet bent akimirkai galima grįžti į šiltas ir vasariškų gėrybių kupinas dienas.

   

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes pasidalinti savo uogienių, konservuojamų arba marinuojamų patiekalų receptais ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas uogienės, konservuojamo arba marinuojamo patiekalo receptas..

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) knyga "Viskas apie konservavimą namuose". 

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks daugiaufunkcis maišytuvas Bomann MZ 463.

 • Daugiaufunkcis maišytuvas Bomann MZ 463

   

   

  Knyga "Viskas apie konservavimą namuose"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo rugpjūčio 4 iki 31 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 5 etapais po vieną savaitę – 2014.08.04-10, 2014.08.11-17, 2014.08.18-24, 2014.08.25-31. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) bus apdovanotas (-a) knyga "Viskas apie konservavimą namuose".  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks daugiaufunkcis maišytuvas Bomann MZ 463.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti uogienių, konservuojamų arba marinuojamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2014 08 11:

  Pirmasis konkurso “Vasaros gėrybės visus metus” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Miglės cukinijų ir pomidorų mišrainės žiemai receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Viskas apie konservavimą namuose”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 08 18:

  Antrasis konkurso “Vasaros gėrybės visus metus” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Julijos agurkų "Neščiosios svajonė" receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Viskas apie konservavimą namuose”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 08 25:

  Trečiasis konkurso “Vasaros gėrybės visus metus” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Jolantos marinuotų kopūstų receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Viskas apie konservavimą namuose”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2014 09 01:

  Ketvirtasis konkurso “Vasaros gėrybės visus metus” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Janinos žiedinių kopūstų, marinuotų pomidorų sultyse, receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Viskas apie konservavimą namuose”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir laukti kitų mūsų konkursų!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas daugiaufunkcis maišytuvas Bomann MZ 463 atitenka p. Gražinai, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!

Konkursui atsiųsti receptai (109)