Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Vasaros išlydėtuvės"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Vasaros išlydėtuvės"

  Mielosios,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas patiekalo, tinkamo vasarai, receptas. 

   

  4 savaites vykstantis konkursas bus gausus prizais! Kiekvieną savaitę Gaspadine.lt redakcijos nuomone (atsižvelgiant į Like (Patinka) mygtuko paspaudimų bei komentarų skaičių) bus renkamas geriausias per tą savaitę atsiųstas receptas, o jo autorius (-ė) tris pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Paragauk ir vesk mane", o paskutinę savaitę - knyga "Kaip pamiršti buvusią meilę". 

   

  Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks trintuvas Beper 90.320.

 • Trintuvas Beper 90.320

   

   

  Knyga "Paragauk ir vesk mane"

   

   

  Knyga "Kaip pamiršti buvusią meilę"

   

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo rugpjūčio 3 iki 30 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Konkursas vyksta 4 etapais po vieną savaitę - 2015.08.03-09, 2015.08.10-16, 2015.08.17-23, 2015.08.24-30. Po kiekvienos konkurso savaitės bei pasibaigus konkursui bus paskelbiami laimėtojai ir su jais susisiekta asmeniškai el.paštu;

  3. Kiekvieno konkurso etapo geriausio tuo laikotarpiu atsiųsto recepto autorius (-ė) tris pirmas savaites bus apdovanotas (-a) knyga "Paragauk ir vesk mane", o paskutinę savaitę - knyga "Kaip pamiršti buvusią meilę". Pasibaigus konkursui daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų atsiuntusiam dalyviui (-ei) atiteks trintuvas Beper 90.320.

  4. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti vasarai tinkamų patiekalų receptai.

  5. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  6. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  7. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  8. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  9. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  10. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  11. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  12. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2015 08 10:

  Pirmasis konkurso “Vasaros išlydėtuvės” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Vaivos atsiųstas cukinijų su alaus plutele receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Paragauk ir vesk mane”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 08 17:

  Antrasis konkurso “Vasaros išlydėtuvės” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Eglės atsiųstas jogurtinio torto karštai vasaros dienai receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Paragauk ir vesk mane”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 08 24:

  Trečiasis konkurso “Vasaros išlydėtuvės” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Domantės atsiųstas naminių "Raffaello" per 30 minučių receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Paragauk ir vesk mane”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  Papildyta 2015 08 31:

  Ketvirtasis konkurso “Vasaros išlydėtuvės” etapas baigėsi!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiu receptu išrinktas p. Reginos atsiųstas gaivaus varškės torčiuko receptas

  Sveikiname laimėtoją! Jai atitenka knyga “Kaip pamiršti buvusią meilę”. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose konkurso etapuose!

   

  KONKURSAS BAIGTAS

  Pagrindinis konkurso prizas trintuvas Beper 90.320 atitenka p. Eglei, atsiuntusiai daugiausia konkurso sąlygas atitinkančių receptų. Su laimėtoja susisieksime asmeniškai, o likusius dalyvius kviečiame nenusiminti ir dalyvauti kituose mūsų rengiamuose konkursuose!