Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Konkursas "Žiemos gardumynai"
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Konkursas "Žiemos gardumynai"

  Mielieji,

  Gaspadine.lt kviečia visas šeimininkes ir šeimininkus dalyvauti receptų konkurse ir laimėti puikių bei labai naudingų prizų! 


  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - turi būti pasiūlytas Jūsų mėgstamiausio žiemiško patiekalo receptas. 

   

  Konkursas bus gausus prizais! Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Kavamale Bomann KSW 445 CB! Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Konditeriniu maišeliu su 14 antgalių Ghidini EASY. O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Mediniu riešutų gliaudikliu.

 • Kavamalė Bomann KSW 445 CB

   

  Konditerinis maišelis su 14 antgaliu Ghidini EASY

   

  Medinis riešutų gliaudiklis

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2018 m. gruodžio 4 iki 2019 m. vasario 4 dienos imtinai, naudodami šią formą.

  2. Redakcijos geriausiu išrinkto recepto autorius bus apdovanotas Kavamale Bomann KSW 445 CB! Antrojo pagal šaunumą recepto autorių apdovanosime Konditeriniu maišeliu su 14 antgalių Ghidini EASY. O trečiojo pagal šaunumą recepto autorius bus apdovanotas Mediniu riešutų gliaudikliu.

  3. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti patiekalų receptai.

  4. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  5. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  6. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo el. pašto adresą.

  7. Pasikartojantys receptai ir receptai, teikti kitiems konkursams www.Gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  8. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai būsite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  9. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  10. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  11. Prizai į pinigus nėra keičiam

 • Dėkojame visiems dalyviams už puikius receptus!

   

  I vieta - Liucija - Silkė su morkomis, riešutais ir džiovintomis slyvomis! Jai atitenka Kavamalė Bomann KSW 445 CB!

   

  II vieta - Dorianas - Tarta su kondensuoto pieno ir žaliųjų citrinų kremu! Jam atitenka Konditerinis maišelis su 14 antgaliu Ghidini EASY!

   

  III vieta - Regina - Biskvitinis grietinėlės tortas su apelsinais ir figų džemu! Jai atitenka Medinis riešutų gliaudiklis!

   

  Sveikiname visus nugalėtojus, su jais susisieksime asmeniškai!