Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Restorano „CARSKOJE SELO“ koldūnų konkursas
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • Restorano „CARSKOJE SELO“ koldūnų konkursas

  Nuo šiol tavo patiekalu galės mėgautis ne tik šeima, draugai ar artimieji, bet ir visi CARSKOJE SELO lankytojai!!!

  Gruodžio 5-25d. CARSSKOJE SELO skelbia neribotos fantazijos koldūnų gamintojo paieškas. Kodėl koldūnų? O todėl, kad koldūnai turi gyvuoti – jų istorija siekia daugybę amžių, juos gamino močiutės, mamos ir, jei tinkamai paruošti, jie yra be galo skanūs!

  Visus kviečiame apsilankyti  viename iš CARSKOJE SELO restoranų (spausk CARSKOJE SELO ir sužinok, kur yra šie restoranai) ir pasimėgauti rankų darbo naminiais koldūnais bei pasisemti įkvėpimo savo koldūnų receptui.  Šiuo metu – 50% nuolaida rankų darbo koldūnams!!!

  Pasidalink savo neribotos fantazijos koldūnų receptu (gal net ir pateikimo būdu) bei laimėk puikius prizus! Siųsk savo koldūnų receptus su nuotraukomis Gapsadine.lt!

 • Žaidimo nugalėtojui atiteks didžiulė  puikus BOSCH mikseris bei garbė – jo pasiūlytas koldūnų receptas bus įtrauktas į sezoninių naujienų meniu, kuris CARSKOJE SELO restoranuose pasirodys po naujųjų metų.

  Antrosios vietos nugalėtojas gaus DeLonghi kavamalę!

  Trečiosios vietos nugalėtojui padovanosime KENWOOD svarstykles maistui.

  Su nugalėtojais bus susisiekta asmeniškai.

 • Informuojame, kad CARSKOJE SELO jau atrinko keletą pretendentų ir šiuo metu tikrina koldūnų skonį, pagal pateiktus receptus. Netrukus nugalėtojai bus paskelbti!

  Nugalėtojai:

  Pirmosios vietos nugalėtoja Lolita Bernotienė ir jos koldūnų receptas

  „Saulutė“

  Antrąją ir trečiąją vietą užėmė Viktorijos Maslauskaitės receptai

  Koldūnai su avienos ir moliūgų įdaru

  Ukrainietiški koldūnai su uogomis

Konkursui atsiųsti receptai (55)