Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
„Vasaros kepsnių“ konkursas
Dėmesio! Konkursas jau baigėsi. Nugalėtojų sąrašą rasite čia
 • „Vasaros kepsnių“ konkursas

  Mielieji,

  Atšilę orai vis daugiau žmonių gena į gamtą, prie ežerų ar į sodybas. Kaip gera pabūti su šeima ar draugais gryname ore, šviečiant saulutei ir pučiant lengvam šiltam vėjeliui. Dažnas nepamiršta pasiimti ir įvairių skanėstų, kurių populiariausias ir labiausiai mėgiamas - įvairūs kepsniai, kuriuos kiekvienas ruošia pagal savo skonį ar nusistovėjusią tradiciją.

  Kviečiame visus pasidalinti savo kepsnių, skirtų tiek gaminti gamtoje, tiek namuose, receptais bei dalyvauti puikiame konkurse, kuriame bus galima laimėti šaunius UAB "Kėdainių konservų fabrikas" įsteigtus prizus!

  UAB "Kėdainių konservų fabrikas" puoselėja jau beveik septynis dešimtmečius gyvuojančias tradicijas gamindamas konservuotą maistą sveikesniam gyvenimui. Asortimente - daugiau kaip 200 pavadinimų įvairūs gaminiai: garsieji marinuoti agurkai, marinuotos daržovės, grybai, sriubos, mišrainės, salotos, džemai, uogienės, užkandėlės, pomidorų padažai, kečupai, majonezas. Šie produktai gaminami tik iš kokybiškų šviežių daržovių bei vaisių, kurių daugumą derlingose žemėse užaugina Kėdainių krašto bei visos Lietuvos ūkininkai.

  Išskirtinis Kėdainių konservų fabriko gaminamos produkcijos privalumas - nepriekaištinga kokybė: geras skonis, aromatas, o svarbiausia - natūralumas.

  Pagrindinė konkurso sąlyga labai paprasta - tai turi būti kepsnys. Prie tokių patiekalų ypač gerai tinka "Kėdainių konservų fabriko" pomidorų padažai. Kiekvienas jų savaip ypatingas, todėl net ir išrankiausias gurmanas su jais atras savo mėgstamą skonį.

  Daugiausią tinkamų receptų atsiuntusi šeimininkė ar šeimininkas gaus specialų prizą, o daugybė kitų dalyvių bus apdovanoti specialiais UAB "Kėdainių konservų fabrikas " įsteigtais produkcijos rinkiniais!

 • Daugiausia gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausių receptų atsiuntusi šeimininkė ar šeimininkas džiaugsis puikiu iškylos krepšiu ir UAB "Kėdainių konservų fabrikas " produkcijos rinkiniu!

  Net 9-ių receptų, surinkusių daugiausia „Like/Patinka", autorės ar autoriai bus apdovanoti specialiais "Kėdainių konservų fabrikas " produkcijos rinkiniais!

   

  Receptus su nuotraukomis siųskite nuo 2013 m. birželio 17 d. iki liepos 16 d.! Taip pat nepamirškite nurodyti savo elektroninio pašto. Nugalėtojai bus skelbiami liepos 17 dmūsų portale, taip pat susisieksime su jais dėl prizų atsiėmimo e. paštu.

 • 1. Receptus konkursui galite siųsti konkurso laikotarpiu nuo 2013 m. birželio 17 d. iki liepos 16 d., naudodami šią formą.

  2. Konkursui bus patvirtinti tik konkurso laikotarpiu atsiųsti kepsnių receptai.

  3. Konkurse dalyvauja receptai, atsiųsti su viena ar daugiau nuotraukų.

  4. Vienas dalyvis gali teikti neribotą skaičių receptų.

  5. Siųsdami mums receptą, visada nurodykite savo e. pašto adresą.

  6. Pasikartojantys receptai ir receptai, jau anksčiau teikti kitiems konkursams www.gaspadine.lt puslapyje, šiame konkurse nedalyvauja.

  7. Draudžiama imti receptus ir jų nuotraukas iš kitų interneto receptų tinklalapių, jeigu esate ne jų autorius. Už tai busite diskvalifikuoti. Pastebėję tokius receptus, prašome pranešti elektroniniu paštu - [email protected]

  8. Konkurse dalyvauja tik logiški, lietuviškomis raidėmis parašyti receptai.

  9. Jei prizas neatsiimamas per 30 dienų nuo laimėtojų paskelbimo datos, jis perleidžiamas kitam konkurso dalyviui, kuris pagal balsų sumą užėmė antrą vietą. Šiam neatsiėmus/atsisakius prizo per tris darbo dienas, jis perleidžiamas atitinkamai žemesnę vietą užėmusiam konkurso dalyviui ir t.t.

  10. Prizai į pinigus nėra keičiami.

 • Papildyta 2013 07 17:

  „Vasaros kepsnių“ konkursas baigėsi!

  Daugiausia gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausių receptų atsiuntė p. Kristina. Ji džiaugsis puikiu iškylos krepšiu ir UAB "Kėdainių konservų fabrikas " produkcijos rinkiniu!

  Gaspadine.lt redakcijos nuomone geriausiais receptais išrinkti:

  1. p. Ivonos keptų šonkauliukų receptas;
  2. p. Laimos kalakutienos kepsnelių receptas;
  3. p. Sidonos Norienės šašlyko receptas;
  4. p. Svetlanos šašlyko su kiviais receptas;
  5. p. Romo tradicinio šašlyko receptas;
  6. p. Angelės kepsnių vasarotojams receptas;
  7. p. Jolantos M. vištienos vėrinukų receptas;
  8. p. Simonos šašlykų iš kirvio receptas;
  9. p. Editos rytietiško šašlyko receptas.

  Sveikiname laimėtojus! Jiems atitenka specialūs "Kėdainių konservų fabrikas" produkcijos rinkiniai. Su laimėtojais susisieksime asmeniškai!

Konkursui atsiųsti receptai (109)