Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
3 ingredientų bananiniai ledai
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
Autorius apie receptą: Šiems ledams nereikia nė žiupsnelio cukraus ir šaldymas tetrunka 2 valandas! O geriausia dalis, kad ledams pagaminti prireiks tik 3 ingredientų. Paprasčiau ir būti negali! Ledus Šiems ledams nereikia nė žiupsnelio cukraus ir šaldymas tetrunka 2 valandas! O geriausia dalis, kad ledams pagaminti prireiks tik 3 ingredientų. Paprasčiau ir būti negali! Ledus galite sėkmingai užšaldyti atskirose mažose formelėse ir pagardinti juos mėgstamais papildomais priedais. (...daugiau) Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
3 vienetai bananų (prinokę)
1 sauja braškių (šviežios arba šaldytos)
100 mililitrų pieno
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Bananus nulupame, supjaustome į keletą gabalėlių, sudedame į maišelį ir paliekame šaldymo kameroje, kad sustingtų bent 1 valandą.
2.
Bananus, braškes ir pieną sudedame į kokteilių plaktuvą, sutriname iki vientisos masės ir sudedame į formą. Ledus dedame į šaldymo kamerą ir paliekame sustingti bent 1 valandą.

3 ingredientų bananiniai ledai

Recepto autorius: Šiems ledams nereikia nė žiupsnelio cukraus ir šaldymas tetrunka 2 valandas! O geriausia dalis, kad ledams pagaminti prireiks tik 3 ingredientų. Paprasčiau ir būti negali! Ledus ( ...daugiau ) Liucija
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Bananus nulupame, supjaustome į keletą gabalėlių, sudedame į maišelį ir paliekame šaldymo kameroje, kad sustingtų bent 1 valandą.

  2. Bananus, braškes ir pieną sudedame į kokteilių plaktuvą, sutriname iki vientisos masės ir sudedame į formą. Ledus dedame į šaldymo kamerą ir paliekame sustingti bent 1 valandą.

Receptą atsiuntė Liucija

Komentarai


Daugiau receptų