Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Aguonų "Paukščių pienas" su karamelizuotais sausainių trupiniais ir čili medumi
AUTORIUS:
Čiop Čiop,
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
1 stiklinė grietinėlės
1 vienetas vanilės (ankštis)
šiek tiek aguonų
2 valgomieji šaukštai želatinos
100 gramų sausainių (lietuviški (arba kūčiukai)
1 vienetas pipirai (čili)
2 valgomieji šaukštai cukraus
2 valgomieji šaukštai medaus
1 vienetas čiobrelių (šakelė)
5 valgomieji šaukštai spanguolių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Drebučių gaminimas. Į puodą supilti pieną, grietinėlę, įdėti želatiną ir, lengvai maišant, kaitinti ant vidutinės ugnies, kol želatina ištirps. Tada suberti cukrų, aguonas, įmesti vanilės ankštį ir viską gerai išmaišyti. Išimti vanilės ankštį, supilstyti gautą masę į formeles, ant viršaus užberti po šaukštelį aguonų ir palikti kambario temperatūroje, kad visiškai atvėstų ir vėliau dėti į šaldytuvą 3-4 valandom, kad gerai sustingtų.
2.
Sausainių trupiniai. Įkaitinti keptuvę, suberti cukrų ir leisti jam išsilyditi. Tada dėti sviesto ir gerai išmaišyti. Sausainius sulaužyti mažesniais gabalėliais ir suberti į karamelę. Gerai permaišyti, kad sausainiai gražiai pasidengtų karamele. Viską sudėti į atskirą indą arba ant sviestinio popieriaus ir palikti, kad atvėstų. Atvėsusius sausainius sudėti į virtuvinį kombainą ir sutrinti iki trupinukų.
3.
Padažo gaminimas. Įkaitinti keptuvę ir joje pakepinti susmulkintą čili pipirą. Sudėti medų ir , nuolat maišant pakaitinti,o tada suberti spanguoles. Nuolat maišyti, kad padažas neprisviltų. Dar šiek tiek pakaitinti, išjungti ugnį ir palikti atvėsti.
Į lėkštę išversti sustingusius aguonų pieno drebučius, užbarstyti karamelizuotų trupinių, dėti padažo bei papuošti šviežia čiobrelio šakele.

Aguonų "Paukščių pienas" su karamelizuotais sausainių trupiniais ir čili medumi

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Drebučių gaminimas. Į puodą supilti pieną, grietinėlę, įdėti želatiną ir, lengvai maišant, kaitinti ant vidutinės ugnies, kol želatina ištirps. Tada suberti cukrų, aguonas, įmesti vanilės ankštį ir viską gerai išmaišyti. Išimti vanilės ankštį, supilstyti gautą masę į formeles, ant viršaus užberti po šaukštelį aguonų ir palikti kambario temperatūroje, kad visiškai atvėstų ir vėliau dėti į šaldytuvą 3-4 valandom, kad gerai sustingtų.

  2. Sausainių trupiniai. Įkaitinti keptuvę, suberti cukrų ir leisti jam išsilyditi. Tada dėti sviesto ir gerai išmaišyti. Sausainius sulaužyti mažesniais gabalėliais ir suberti į karamelę. Gerai permaišyti, kad sausainiai gražiai pasidengtų karamele. Viską sudėti į atskirą indą arba ant sviestinio popieriaus ir palikti, kad atvėstų. Atvėsusius sausainius sudėti į virtuvinį kombainą ir sutrinti iki trupinukų.

  3. Padažo gaminimas. Įkaitinti keptuvę ir joje pakepinti susmulkintą čili pipirą. Sudėti medų ir , nuolat maišant pakaitinti,o tada suberti spanguoles. Nuolat maišyti, kad padažas neprisviltų. Dar šiek tiek pakaitinti, išjungti ugnį ir palikti atvėsti.
    Į lėkštę išversti sustingusius aguonų pieno drebučius, užbarstyti karamelizuotų trupinių, dėti padažo bei papuošti šviežia čiobrelio šakele.

Receptą atsiuntė Čiop Čiop

Komentarai


Daugiau receptų