Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Alyvų cukrus
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 1
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
Autorius apie receptą: Šis cukrus visada kvepės pavasariu virtuvėje net ir atėjus šaltai žiemai, o kepiniams suteiks ypatingo skonio ir kvapo. Tai verta jo pasigaminti gerokai daugiau ir pasilaikyti Šis cukrus visada kvepės pavasariu virtuvėje net ir atėjus šaltai žiemai, o kepiniams suteiks ypatingo skonio ir kvapo. Tai verta jo pasigaminti gerokai daugiau ir pasilaikyti šaltiems žiemos vakarams, kai norėsis šilto pavasario ir gėlių kvapo. (...daugiau) Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 1
1 stiklinė cukraus
1 stiklinė alyvų žiedlapiai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Nuskabyti žalius alyvų žiedų kotelius- jie suteiks nereikalingo kartumo. Alyvų žiedlapius sumaišyti su cukrumi. Sutrinti viską elektriniu plakikliu, kol susiformuos į drėgną smėlį panaši masė.
2.
Paskleisti šią masę ant kepimo popieriumi išklotos skardos, džiovinti 1 - 2 paras, kartkartėmis pamaišant, kad nesusiformuotų stambūs gumuliukai.
3.
Laikyti sandariame inde tamsioje vietoje.
4.
Alyvų cukrų galima naudoti kepant morengus, ruošiant kremus, galiausiai juo galima pagardinti arbatą.

Alyvų cukrus

Recepto autorius: Šis cukrus visada kvepės pavasariu virtuvėje net ir atėjus šaltai žiemai, o kepiniams suteiks ypatingo skonio ir kvapo. Tai verta jo pasigaminti gerokai daugiau ir pasilaikyti ( ...daugiau ) Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 1
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Nuskabyti žalius alyvų žiedų kotelius- jie suteiks nereikalingo kartumo. Alyvų žiedlapius sumaišyti su cukrumi. Sutrinti viską elektriniu plakikliu, kol susiformuos į drėgną smėlį panaši masė.

  2. Paskleisti šią masę ant kepimo popieriumi išklotos skardos, džiovinti 1 - 2 paras, kartkartėmis pamaišant, kad nesusiformuotų stambūs gumuliukai.

  3. Laikyti sandariame inde tamsioje vietoje.

  4. Alyvų cukrų galima naudoti kepant morengus, ruošiant kremus, galiausiai juo galima pagardinti arbatą.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų