Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Amerikietiškas obuolių pyragas
AUTORIUS:
Elina
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
6 vienetai obuolių
200 gramų sviesto
1 žiupsnelis druskos
1 vienetas kiaušinių
2 stiklinės kvietinių miltų
4 valgomieji šaukštai vandens
4 valgomieji šaukštai cukraus
2 arbatiniai šaukšteliai cinamono
1 valgomasis šaukštas sviesto
1 valgomasis šaukštas krakmolo
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Tešlai. Miltus, druską, šaltą sviestą sutrinti į trupinius. Supilti šaltą vandenį, išmaišyti. Tešlos rutuliuką dėti valandai į šaldymo kamerą.
2.
Įdarui. Obuolius nulupti, išimti sėklalizdžius, supjaustyti, sumaišyti su cinamonu ir cukrumi. 2/3 tešlos iškočioti ir dėti į skardelę. Tešlos kraštelius prispausti prie indo sienelių. Dalį obuolių krėsti ant tešlos, pabarstyti krakmolu, tada berti likusius obuolius, apdėlioti sviesto gabaliukais. Ant viršaus dėti likusią iškočiotą tešlą. Patepti išplaktu kiaušiniu ir kepti 10 min. orkaitėje, įkaitintoje iki 225 °C temp.orkaitėje. Po to sumažinti iki 185 °C temp. ir kepti dar 40 min.

Skanaus .

Amerikietiškas obuolių pyragas

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Tešlai. Miltus, druską, šaltą sviestą sutrinti į trupinius. Supilti šaltą vandenį, išmaišyti. Tešlos rutuliuką dėti valandai į šaldymo kamerą.

  2. Įdarui. Obuolius nulupti, išimti sėklalizdžius, supjaustyti, sumaišyti su cinamonu ir cukrumi. 2/3 tešlos iškočioti ir dėti į skardelę. Tešlos kraštelius prispausti prie indo sienelių. Dalį obuolių krėsti ant tešlos, pabarstyti krakmolu, tada berti likusius obuolius, apdėlioti sviesto gabaliukais. Ant viršaus dėti likusią iškočiotą tešlą. Patepti išplaktu kiaušiniu ir kepti 10 min. orkaitėje, įkaitintoje iki 225 °C temp.orkaitėje. Po to sumažinti iki 185 °C temp. ir kepti dar 40 min.

    Skanaus .

Receptą atsiuntė Elina

Komentarai


Daugiau receptų