Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Apelsininiai saldainiai
AUTORIUS:
Vita
Porcijų skaičius: 24
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 24
4 vienetai apelsinų
600 gramų cukraus
300 mililitrų vandens
200 gramų šokoladas (juodas)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Apelsinus supjaustyti griežinėliais. Puode užvirinti vandenį,sudėti apelsinų griežinėlius ir pavirti 4 min. Vandeniu nupilt apelsinus šiek tiek nuspausti.
2.
Puode įkaitint 300ml vandens su cukrumi, pavirti kol ištirps cukrus. Sudėti apelsinų griežinėlius ir virti apie 1 val Apelsinai bus paruošti kai žievelės bus beveik skaidrios.Apelsinų griežinėlius išimti iš sirupo nuvarvinti sirupo likučius ir sudėti apelsinus padžiovinti 110°C temp. 20 min. Kekvieną apelsino griežinėlį įmerktiį šokoladą padėti ant kepimo popieriaus ir palikti kol šokoladas sustings

Apelsininiai saldainiai

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 24
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Apelsinus supjaustyti griežinėliais. Puode užvirinti vandenį,sudėti apelsinų griežinėlius ir pavirti 4 min. Vandeniu nupilt apelsinus šiek tiek nuspausti.

  2. Puode įkaitint 300ml vandens su cukrumi, pavirti kol ištirps cukrus. Sudėti apelsinų griežinėlius ir virti apie 1 val Apelsinai bus paruošti kai žievelės bus beveik skaidrios.Apelsinų griežinėlius išimti iš sirupo nuvarvinti sirupo likučius ir sudėti apelsinus padžiovinti 110°C temp. 20 min. Kekvieną apelsino griežinėlį įmerktiį šokoladą padėti ant kepimo popieriaus ir palikti kol šokoladas sustings

Receptą atsiuntė Vita

Komentarai (1)


  • saldainiu garbintoja 2014-07-24 18:36

    nnniiiaaammm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Daugiau receptų