Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Baklažanų šimtalapis
AUTORIUS:
Čiop Čiop,
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
4 vienetai baklažanų (vidutinio dydžio)
250 sūris (parmezano)
250 sūris (mocarela)
250 gramų pomidorų pastos (nulupti)
šiek tiek bazilikų
šiek tiek raudonėlių
šiek tiek alyvuogių aliejaus
šiek tiek druskos
šiek tiek pipirai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Baklažaną supjaustyti 1 centimetro kubeliais ir pabarstyti druska. Palikti 20 minučių, kad išsiskirtų vandens perteklius.
2.
Rankomis sutraiškyti pomidorus ir pabarstyti druska, pipirais, raudonėliu, baziliku ir apšlakstyti alyvuogių aliejumi. Pakepinti baklažaną karštoje keptuvėje.
3.
Į kepimo indą sudėti sluoksniais pradedant nuo apačios: pomidorus, baklažaną, parmezaną, pomidorus, mocarelą. Kepti 180 °C temperatūroje 40 minučių. Patiekti karštą.


Skanaus!

Baklažanų šimtalapis

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Baklažaną supjaustyti 1 centimetro kubeliais ir pabarstyti druska. Palikti 20 minučių, kad išsiskirtų vandens perteklius.

  2. Rankomis sutraiškyti pomidorus ir pabarstyti druska, pipirais, raudonėliu, baziliku ir apšlakstyti alyvuogių aliejumi. Pakepinti baklažaną karštoje keptuvėje.

  3. Į kepimo indą sudėti sluoksniais pradedant nuo apačios: pomidorus, baklažaną, parmezaną, pomidorus, mocarelą. Kepti 180 °C temperatūroje 40 minučių. Patiekti karštą.


    Skanaus!

Receptą atsiuntė Čiop Čiop

Komentarai


Daugiau receptų