Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Bandelės su razinomis
AUTORIUS:
Julija
Porcijų skaičius: 9
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 9
500 gramų miltai
35 gramai mielių
250 mililitrų pieno
1 arbatinis šaukštelis druskos
50 gramų sviesto
150 gramų razinų
2 vienetai kiaušinių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Miltus suberti į dubenį, padaryti juose duobutę, suberti sutrupintas mieles, užpilti pienu, atskiestu šlakeliu vandens ir apibarstyti miltais. Palikti, kad pakiltų. Supilti ištirpintą, šiltą sviestą bei druską, išminkyti tamprią tešlą ir palikti, kad pakiltų. Tešlą sumaišyti su razinomis. Paruoštą tešlą galima dėti nakčiai į šaldytuvą. Iš ryto vėl išminkyti, kad geriau pakiltų. Iš tešlos suformuoti volelį. Supjaustyti norimo dydžio gabaliukais, iš jų suformuoti bandeles.
2.
Bandeles sudėti į skardą. Palikti bandeles, kad pakiltų.
3.
Kai bandelės dvigubai pakils, aptepti jas plaktu kiaušiniu ir kepti iki 250 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 10-15 min. Skanaus.

Bandelės su razinomis

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 9
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Miltus suberti į dubenį, padaryti juose duobutę, suberti sutrupintas mieles, užpilti pienu, atskiestu šlakeliu vandens ir apibarstyti miltais. Palikti, kad pakiltų. Supilti ištirpintą, šiltą sviestą bei druską, išminkyti tamprią tešlą ir palikti, kad pakiltų. Tešlą sumaišyti su razinomis. Paruoštą tešlą galima dėti nakčiai į šaldytuvą. Iš ryto vėl išminkyti, kad geriau pakiltų. Iš tešlos suformuoti volelį. Supjaustyti norimo dydžio gabaliukais, iš jų suformuoti bandeles.

  2. Bandeles sudėti į skardą. Palikti bandeles, kad pakiltų.

  3. Kai bandelės dvigubai pakils, aptepti jas plaktu kiaušiniu ir kepti iki 250 laipsnių įkaitintoje orkaitėje apie 10-15 min. Skanaus.

Receptą atsiuntė Julija

Komentarai


Daugiau receptų