Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Cukinijos su ryžiais ir džiovintų pomidorų įdaru
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
Autorius apie receptą: Tai yra labai lengvai pagaminamas ir paprastas patiekalas, kuris puikiai tiks greitai vakarienei ar pietums. Tinkamas vegetarams. Veganams sūrio galima nedėti ar parinkti jo Tai yra labai lengvai pagaminamas ir paprastas patiekalas, kuris puikiai tiks greitai vakarienei ar pietums. Tinkamas vegetarams. Veganams sūrio galima nedėti ar parinkti jo alternatyvą. Ryžius galima pakeisti bolivinėmis balandomis, jei norisi. Patiekti galima su salotomis. (...daugiau) Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
1 vienetas cukinijos (jauna)
1 stiklinė ryžių (virti)
5 vienetai saulėje džiovintų pomidorų
0.5 stiklinės kietojo sūrio (tarkuotas)
1 pundelis bazilikų
1 žiupsnelis druskos
1 žiupsnelis malti juodieji pipirai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
1.
Įkaitinti orkaitę iki 200C. Cukiniją perpjauti išilgai pusiau ir išskobti sėklas. Vidų patepti džiovintų saulėje pomidorų aliejumi. Padėti ant kepimo popieriaus išklotos skardos ir pašauti į orkaitę apie 20 min.
2.
Per tą laiką paruošti įdarą. Išvirti ryžius. Juos sumaišyti su smulkintais saulėje džiovintais pomidorais bei pagardinti druska ir pipirais.
3.
Cukinijoms iškepus jas ištraukti iš orkaitės. Sumažinti kaitrą iki 170C. Į jų vidų įdėti įdarą, viršų pabarstyti sūriu. Vėl pašauti į orkaitę 15 min.
4.
Patiekti papuoštas bazilikų lapeliais.

Cukinijos su ryžiais ir džiovintų pomidorų įdaru

Recepto autorius: Tai yra labai lengvai pagaminamas ir paprastas patiekalas, kuris puikiai tiks greitai vakarienei ar pietums. Tinkamas vegetarams. Veganams sūrio galima nedėti ar parinkti jo ( ...daugiau ) Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Įkaitinti orkaitę iki 200C. Cukiniją perpjauti išilgai pusiau ir išskobti sėklas. Vidų patepti džiovintų saulėje pomidorų aliejumi. Padėti ant kepimo popieriaus išklotos skardos ir pašauti į orkaitę apie 20 min.

  2. Per tą laiką paruošti įdarą. Išvirti ryžius. Juos sumaišyti su smulkintais saulėje džiovintais pomidorais bei pagardinti druska ir pipirais.

  3. Cukinijoms iškepus jas ištraukti iš orkaitės. Sumažinti kaitrą iki 170C. Į jų vidų įdėti įdarą, viršų pabarstyti sūriu. Vėl pašauti į orkaitę 15 min.

  4. Patiekti papuoštas bazilikų lapeliais.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų