Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Gelsvasis uogų kokteilis
AUTORIUS:
Ieva
Porcijų skaičius: 3
Paruošimo laikas: Apie 5 min.
Autorius apie receptą: Vasarinių uogų kokteilis, kuriame naudojame geltonas uogas. Skonis labai gaivus, turi šiek tiek serbentų rūgštumo ir banano saldumo, todėl labai atgaivina vasaros vakarais, Vasarinių uogų kokteilis, kuriame naudojame geltonas uogas. Skonis labai gaivus, turi šiek tiek serbentų rūgštumo ir banano saldumo, todėl labai atgaivina vasaros vakarais, sėdint terasoje ir mėgaujantis šiltu vėjeliu bei paukščių čiulbesiu :) (...daugiau) Ieva
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 3
1 stiklinė serbentų (geltonieji)
1 stiklinė agrastų
1 stiklinė žemuogių
1 vienetas bananų
0.5 stiklinės vandens (arba sultys)
1 žiupsnelis chia sėklos (arba linų sėmenys, sezamo sėklos)
šiek tiek lin
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 5 min.
1.
Visas nuplautas uogas suberti į kokteilių plaktuvą ir suplakti.
2.
Sudėti smulkiai pjaustytą bananą ir suplakti kartu su uogomis. Bananas kokteiliui suteiks šiek tiek tirštumo ir vientisos konsistencijos, bei pridės truputį saldumo.
3.
Kokteilio tirštumą reguliuoti pagal mėgstamą, pilant po truputį vandenį (galima ir vaisių sultis), paplakant ir stebint ar jau pakanka.
4.
Supilstyti į stiklines, patiekiant labai tinka pabarstyti chia sėklomis. Jas galima pakeisti linų sėmenimis, sezamo sėklomis ar kitomis jūsų mėgiamomis.

Gelsvasis uogų kokteilis

Recepto autorius: Vasarinių uogų kokteilis, kuriame naudojame geltonas uogas. Skonis labai gaivus, turi šiek tiek serbentų rūgštumo ir banano saldumo, todėl labai atgaivina vasaros vakarais, ( ...daugiau ) Ieva
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 3
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Visas nuplautas uogas suberti į kokteilių plaktuvą ir suplakti.

  2. Sudėti smulkiai pjaustytą bananą ir suplakti kartu su uogomis. Bananas kokteiliui suteiks šiek tiek tirštumo ir vientisos konsistencijos, bei pridės truputį saldumo.

  3. Kokteilio tirštumą reguliuoti pagal mėgstamą, pilant po truputį vandenį (galima ir vaisių sultis), paplakant ir stebint ar jau pakanka.

  4. Supilstyti į stiklines, patiekiant labai tinka pabarstyti chia sėklomis. Jas galima pakeisti linų sėmenimis, sezamo sėklomis ar kitomis jūsų mėgiamomis.

Receptą atsiuntė Ieva

Komentarai


Daugiau receptų