Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Japoniškas sūrio pyragas su aviečių kremu
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 12
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
Autorius apie receptą: Šitas pyragas ne tik, kad gražus, bet ir gardus. Avietės mano mėgstamiausios uogos, tad buvo tikras malonumas jį gaminti, o po to skanauti. Šitas pyragas ne tik, kad gražus, bet ir gardus. Avietės mano mėgstamiausios uogos, tad buvo tikras malonumas jį gaminti, o po to skanauti. Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 12
šiek tiek cukraus pudros (pabarstymui)
Biskvitui:
6 vienetai kiaušinių
300 gramų maskarponės sūrio
200 mililitrų pieno
140 gramų cukraus
60 gramų sviesto
60 gramų miltai
20 gramų krakmolo
1 žiupsnelis druskos
Kremui:
300 gramų aviečių
2 vienetai kiaušinių
80 gramų sviesto
80 gramų cukraus
2 vienetai kiaušinių trynių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Išardomą 22 - 24 cm skersmens kepimo formą iš išorės apsukti dvigubu folijos sluoksniu, vidų iškloti kepimo popieriumi. Aš naudojau 23 cm skersmens formą.
2.
Sūrį su pienu dėti į metalinį indą įtaisyti virš puodo su garais. Maišyti tol, kol jie susijungs į vientisą masę, tada pridėti ir ištirpinti sviestą.
3.
Trynius suplakti su cukrumi į purų balkšvą kremą. Įmaišyti į sūrio masę. Įsijoti ir gerai išmaišyti miltus bei krakmolą. Miltus ir krakmolą berti per sietelį iš lėto bemaišant, kad tolygiai pasiskirstytų ir nesušoktų į gumulėlius.
4.
Baltymus su druska išplakti iki standžių putų ir atsargiai, kabinant mentele iš apačios į viršų, įmaišyti į atvėsusią sūrio masę. Krėsti tešlą į kepimo formą ir kepti iki 160 C laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje 1 val. 20 min. Patikrinti mediniu iešmeliu - įsmeigti ir ištraukti, jei ištrauktas iešmelis sausas, biskvitas iškepė. Jeigu aplipęs tešla - kepti dar 5 - 7 minutes ir vėl tikrinti.
5.
Avietes sumaigyti ir pertrinti per sietelį, atskiriant sėklytes.
6.
Užkaisti prikaistuvį su sviestu bei cukrumi ir kaitinti, kol ištirps, tada sumažinti ugnį iki mažiausios ir maišant šluotele įmaišyti trinių ir kiaušinių plakinį. Virti, kol kremas sutirštės, apie 10 min. Įmaišyti uogas ir po kelių minučių nukaisti. Pilti kremą ant pyrago ir 6 - 12 val. palikti jį šaldytuve. Tiekti truputį pabarsčius cukraus pudrą. Galime valgyti su plakta grietinėle.

Japoniškas sūrio pyragas su aviečių kremu

Recepto autorius: Šitas pyragas ne tik, kad gražus, bet ir gardus. Avietės mano mėgstamiausios uogos, tad buvo tikras malonumas jį gaminti, o po to skanauti. Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 12
Ingredientai: Biskvitui: Kremui:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Išardomą 22 - 24 cm skersmens kepimo formą iš išorės apsukti dvigubu folijos sluoksniu, vidų iškloti kepimo popieriumi. Aš naudojau 23 cm skersmens formą.

  2. Sūrį su pienu dėti į metalinį indą įtaisyti virš puodo su garais. Maišyti tol, kol jie susijungs į vientisą masę, tada pridėti ir ištirpinti sviestą.

  3. Trynius suplakti su cukrumi į purų balkšvą kremą. Įmaišyti į sūrio masę. Įsijoti ir gerai išmaišyti miltus bei krakmolą. Miltus ir krakmolą berti per sietelį iš lėto bemaišant, kad tolygiai pasiskirstytų ir nesušoktų į gumulėlius.

  4. Baltymus su druska išplakti iki standžių putų ir atsargiai, kabinant mentele iš apačios į viršų, įmaišyti į atvėsusią sūrio masę. Krėsti tešlą į kepimo formą ir kepti iki 160 C laipsnių temperatūros įkaitintoje orkaitėje 1 val. 20 min. Patikrinti mediniu iešmeliu - įsmeigti ir ištraukti, jei ištrauktas iešmelis sausas, biskvitas iškepė. Jeigu aplipęs tešla - kepti dar 5 - 7 minutes ir vėl tikrinti.

  5. Avietes sumaigyti ir pertrinti per sietelį, atskiriant sėklytes.

  6. Užkaisti prikaistuvį su sviestu bei cukrumi ir kaitinti, kol ištirps, tada sumažinti ugnį iki mažiausios ir maišant šluotele įmaišyti trinių ir kiaušinių plakinį. Virti, kol kremas sutirštės, apie 10 min. Įmaišyti uogas ir po kelių minučių nukaisti. Pilti kremą ant pyrago ir 6 - 12 val. palikti jį šaldytuve. Tiekti truputį pabarsčius cukraus pudrą. Galime valgyti su plakta grietinėle.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų