Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Karštas šokoladas itališkai
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Apie 10 min.
Autorius apie receptą: Turbūt sunku įsivaizduoti šaltą, lietingą rudens vakarą be puodelio karšto šokolado ir knygos? Tad šitas šokoladas skirtas visiems, kuriems patinka itin saldūs karšti Turbūt sunku įsivaizduoti šaltą, lietingą rudens vakarą be puodelio karšto šokolado ir knygos? Tad šitas šokoladas skirtas visiems, kuriems patinka itin saldūs karšti gėrimai. Vienas vienintelis gurkšnis pasaldins gyvenimą ilgam, na o visas puodelis... Jeigu norisi įprastą karštą šokoladą paskaninti - galima naudoti mėgstamą sirupą. Na ir aišku minkštutis keksiukas ar pyrago gabalėlis. Kas gali būti tobuliau? (...daugiau) Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
300 mililitrų pieno (+ 2 šaukštai krakmolui ištirpinti)
120 gramų pieniško šokolado
1 valgomasis šaukštas kakavos
1 valgomasis šaukštas cukraus
1 arbatinis šaukštelis bulvių krakmolas
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 10 min.
1.
Prikaistuvyje ištirpinti šokoladą su 2 šaukštais pieno. Kai šokoladas ištirps - plona srovele supilti likusį pieną. Nuolat maišyti mediniu šaukštu.
2.
Įmaišyti kakavą ir cukrų. Toliau maišyti, kol viskas išsimaišys.
3.
Į puodelį suberti krakmolą ir užpilti 2 šaukštais pieno. Maišyti, kol ištirps. Maišant šokoladinį gėrimą, iš lėto pilti krakmolo mišinį.
4.
Supilstyti į puodelius. Galima įberti kokoso drožlių.

Karštas šokoladas itališkai

Recepto autorius: Turbūt sunku įsivaizduoti šaltą, lietingą rudens vakarą be puodelio karšto šokolado ir knygos? Tad šitas šokoladas skirtas visiems, kuriems patinka itin saldūs karšti ( ...daugiau ) Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Prikaistuvyje ištirpinti šokoladą su 2 šaukštais pieno. Kai šokoladas ištirps - plona srovele supilti likusį pieną. Nuolat maišyti mediniu šaukštu.

  2. Įmaišyti kakavą ir cukrų. Toliau maišyti, kol viskas išsimaišys.

  3. Į puodelį suberti krakmolą ir užpilti 2 šaukštais pieno. Maišyti, kol ištirps. Maišant šokoladinį gėrimą, iš lėto pilti krakmolo mišinį.

  4. Supilstyti į puodelius. Galima įberti kokoso drožlių.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų