Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Vieno kąsnio sumuštiniai su lašiša ir kreminiu sūreliu
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
Autorius apie receptą: Ant kūčių stalo karaliauja silkė, bet verta į jį įsileisti ir lašišos. O šitie sumuštinukai labai sotūs ir gardūs. Ant kūčių stalo karaliauja silkė, bet verta į jį įsileisti ir lašišos. O šitie sumuštinukai labai sotūs ir gardūs. Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
8 riekės juodos duonos
200 gramų alyvuogių
200 gramų šaltai rūkytos lašišos
150 gramų kreminis sūris (Filadelfijos tipo)
20 gramų gražgarsčių
25 gramai sezamo sėklų
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Sūriu užtepti duonos riekutes. Ant keturių riekučių dėti sluoksnį pjaustytos lašišos. Uždengti likusiomis duonos riekutėmis, sūriu į apačią.
2.
Viršų patepti likusiu sūriu ir užkloti likusia žuvimi.
3.
Nupjauti šonus, pašalinant pluteles. Padalyti kiekvieną riekutę į keturis lygius kvadratėlius. Ant kiekvieno gabalėlio uždėti po gražgarstės lapelį, pabarstyti sezamų sėklomis. Po pusę alyvuogės uždėti ant viršaus ir pasmeigti smeigtuku.

Vieno kąsnio sumuštiniai su lašiša ir kreminiu sūreliu

Recepto autorius: Ant kūčių stalo karaliauja silkė, bet verta į jį įsileisti ir lašišos. O šitie sumuštinukai labai sotūs ir gardūs. Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Sūriu užtepti duonos riekutes. Ant keturių riekučių dėti sluoksnį pjaustytos lašišos. Uždengti likusiomis duonos riekutėmis, sūriu į apačią.

  2. Viršų patepti likusiu sūriu ir užkloti likusia žuvimi.

  3. Nupjauti šonus, pašalinant pluteles. Padalyti kiekvieną riekutę į keturis lygius kvadratėlius. Ant kiekvieno gabalėlio uždėti po gražgarstės lapelį, pabarstyti sezamų sėklomis. Po pusę alyvuogės uždėti ant viršaus ir pasmeigti smeigtuku.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų