Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Keptas kumpio ir sūrio užkandis
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 5
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
Autorius apie receptą: Užkandis, puikiai tinkantis bet kuriuo paros metu, bet kokiai progai. Labai paprastai ir super greitai pagaminamas. Receptas iš mano blogo: lithuanianintheusa.com Užkandis, puikiai tinkantis bet kuriuo paros metu, bet kokiai progai. Labai paprastai ir super greitai pagaminamas. Receptas iš mano blogo: lithuanianintheusa.com Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 5
1 pakelis sluoksniuotos tešlos
8 riekės karštai rūkyto kiaulienos kumpio
4 riekės sūris
1 arbatinis šaukštelis sezamo sėklų
Pabarstymui:
1 arbatinis šaukštelis druskos
Aptepimui:
1 vienetas kiaušinių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Ant kepimo skardos patiesiame kepimo popierių, ant jo patiesiame atšildytą sluoksniuotą tešlą.
2.
Ant tešlos vidurio išilgai dėliojame kumpio riekeles, paliekame apie 2 cm nuo tešlos viršaus ir apačios ir apie 12 cm iš šonų (matmenys priklausytų nuo turimos tešlos lapo dydžio), ant kumpio dedame sūrio riekeles.
3.
Tuomet ties išdėliotais kumpio ir sūrio kampais viršuje ir apačioje su peiliu įpjauname. Įpjauname 4 kartus, tuos paliktus 2 cm, įpjautus kraštus užlenkiame ant sūrio, prispaudžiame. Po to išilgai viena kryptimi įpjauname juosteles abiejose tešlos pusėse, likusius tešlos kampus išmetame arba suformuojame mažą pyragėlį. Juosteles dėliojame kaip pynutę – iš pradžių uždedame vieną juostelę iš kairės, ją prispaudžiame, tuomet kitą iš dešinės, ir taip visą supiname.
4.
Kepinį aptepame kiaušinio plakiniu su druska, apibarstome sezamu, ir kepame maždaug 20 minučių 220 C įkaitintoje orkaitėje, kol gražiai apskrus.

Keptas kumpio ir sūrio užkandis

Recepto autorius: Užkandis, puikiai tinkantis bet kuriuo paros metu, bet kokiai progai. Labai paprastai ir super greitai pagaminamas. Receptas iš mano blogo: lithuanianintheusa.com Liucija
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 5
Ingredientai: Pabarstymui: Aptepimui:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Ant kepimo skardos patiesiame kepimo popierių, ant jo patiesiame atšildytą sluoksniuotą tešlą.

  2. Ant tešlos vidurio išilgai dėliojame kumpio riekeles, paliekame apie 2 cm nuo tešlos viršaus ir apačios ir apie 12 cm iš šonų (matmenys priklausytų nuo turimos tešlos lapo dydžio), ant kumpio dedame sūrio riekeles.

  3. Tuomet ties išdėliotais kumpio ir sūrio kampais viršuje ir apačioje su peiliu įpjauname. Įpjauname 4 kartus, tuos paliktus 2 cm, įpjautus kraštus užlenkiame ant sūrio, prispaudžiame. Po to išilgai viena kryptimi įpjauname juosteles abiejose tešlos pusėse, likusius tešlos kampus išmetame arba suformuojame mažą pyragėlį. Juosteles dėliojame kaip pynutę – iš pradžių uždedame vieną juostelę iš kairės, ją prispaudžiame, tuomet kitą iš dešinės, ir taip visą supiname.

  4. Kepinį aptepame kiaušinio plakiniu su druska, apibarstome sezamu, ir kepame maždaug 20 minučių 220 C įkaitintoje orkaitėje, kol gražiai apskrus.

Receptą atsiuntė Liucija

Komentarai


Daugiau receptų