Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Keptų ledų desertas
AUTORIUS:
Onė
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
Autorius apie receptą: Tikras pavasario desertas - kepti ledai su traškia plutele, lengva pagaminti ir labai skanu. Tikras pavasario desertas - kepti ledai su traškia plutele, lengva pagaminti ir labai skanu. Onė
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
300 gramų kukurūzų dribsnių
200 gramų ledų
1 stiklinė miltai
2 vienetai kiaušinių
500 mililitrų aliejaus (kepimui)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Kukurūzų dribsnius supilame į maišelį ir kočėlu susmulkiname.
2.
Ledus supjaustome į 4 nedideles dalis, pasmeigiame ant medinio pagaliuko ir voliojame į kiaušinio plakinį, miltus, vėl kiaušinio plakinį ir kukurūzų dribsnius. Padedame sustingi į šaldiklį.
3.
Kai ledai sustingsta, išimame pagaliuką ir dar kartą apvoliojame kiaušinio plakinyje ir kukurūzų dribsniuose. Vėl dedame į šaldiklį sustingti.
4.
Nedideliame puode gerai įkaitiname aliejų ir kepame ledus keletą sekundžių, kol paruduos dribsniai. Labai atsargiai išimame.

Keptų ledų desertas

Recepto autorius: Tikras pavasario desertas - kepti ledai su traškia plutele, lengva pagaminti ir labai skanu. Onė
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Kukurūzų dribsnius supilame į maišelį ir kočėlu susmulkiname.

  2. Ledus supjaustome į 4 nedideles dalis, pasmeigiame ant medinio pagaliuko ir voliojame į kiaušinio plakinį, miltus, vėl kiaušinio plakinį ir kukurūzų dribsnius. Padedame sustingi į šaldiklį.

  3. Kai ledai sustingsta, išimame pagaliuką ir dar kartą apvoliojame kiaušinio plakinyje ir kukurūzų dribsniuose. Vėl dedame į šaldiklį sustingti.

  4. Nedideliame puode gerai įkaitiname aliejų ir kepame ledus keletą sekundžių, kol paruduos dribsniai. Labai atsargiai išimame.

Receptą atsiuntė Onė

Komentarai


Daugiau receptų