Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Kiaulienos suktinukai sluoksniuotoje tešloje
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 8
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
Autorius apie receptą: Kiaulienos suktinukai sluoksniuotoje tešloje pagaminami labai paprastai, bet skoniu ir išvaizda gali priminti prabangaus restorano patiekalą. Šiais suktinukais tikrai Kiaulienos suktinukai sluoksniuotoje tešloje pagaminami labai paprastai, bet skoniu ir išvaizda gali priminti prabangaus restorano patiekalą. Šiais suktinukais tikrai nustebinsite šeimyną, be to, kiekvienas galės pasirinkti kaip juos valgyti – tiesiog vienus ar su šviežiomis daržovėmis ir įvairiais padažais. Kadangi suktinukai jau iškepti sluoksniuotoje tešloje, todėl tai kaip ir du patiekalai viename. (...daugiau) Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 8
800 gramų kiaulės nugarinės
400 gramų bemielės sluoksniuotos tešlos
0.5 vieneto raudonosios paprikos (vidutinio dydžio )
0.5 vieneto rausvųjų svogūnų (mažo)
1 vienetas kiaušinių
3 skiltelės česnakų
šiek tiek druskos
šiek tiek juodųjų pipirų
šiek tiek aliejaus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Kiaulienos nugarinę supjaustome į 9-10 pjausnių. Juos gerai išmušame mėsos muštuku iš abiejų pusių. Tuomet pjausnius apibarstome druska ir juodaisiais pipirais iš vienos pusės.
2.
Česnako skilteles nulupame, sutriname česnako spaustuku. Trintu česnaku ištriname vieną pjausnių pusę (kurią apibarstėme prieskoniais).
3.
Svogūną nulupame, supjaustome plonais šiaudeliais. Papriką taip pat supjaustome šiaudeliais.
4.
Ant kiekvieno pjausnio krašto dedame kelis paprikos ir svogūno šiaudelius, susukame į ritinėlį ir sutvirtiname mediniais dantų krapštukais. Taip paruošiame visus suktinukus.
5.
Keptuvėje įkaitiname šiek tiek aliejaus ant vidutinės ugnies. Sudedame suktinukus, ir kepiname, kol šie gražiai apskrunda. Taip iškepame visus suktinukus. Kai suktinukai atvėsta išimame medinius pagaliukus.
6.
Orkaitę įkaitiname iki 170 C. Ant orkaitės skardos patiesiame kepimo popierių.
7.
Stalviršį pabarstome trupučiu miltų, šiek tiek pakočiojame tešlą ir supjaustome stačiakampiais. Kiekvieną suktinuką apvyniojame tešla, gerai užspaudžiame galus. Suktinukus sudedame ant kepimo popieriaus.
8.
Atskirame indelyje išplakame kiaušinį ir plakiniu aptepame kiekvieną suktinuką. Kepame įkaitintoje orkaitėje ~20-25 min, kol suktinukai gražiai apskrunda. Patiekite su mėgstamu garnyru.

Kiaulienos suktinukai sluoksniuotoje tešloje

Recepto autorius: Kiaulienos suktinukai sluoksniuotoje tešloje pagaminami labai paprastai, bet skoniu ir išvaizda gali priminti prabangaus restorano patiekalą. Šiais suktinukais tikrai ( ...daugiau ) Liucija
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 8
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Kiaulienos nugarinę supjaustome į 9-10 pjausnių. Juos gerai išmušame mėsos muštuku iš abiejų pusių. Tuomet pjausnius apibarstome druska ir juodaisiais pipirais iš vienos pusės.

  2. Česnako skilteles nulupame, sutriname česnako spaustuku. Trintu česnaku ištriname vieną pjausnių pusę (kurią apibarstėme prieskoniais).

  3. Svogūną nulupame, supjaustome plonais šiaudeliais. Papriką taip pat supjaustome šiaudeliais.

  4. Ant kiekvieno pjausnio krašto dedame kelis paprikos ir svogūno šiaudelius, susukame į ritinėlį ir sutvirtiname mediniais dantų krapštukais. Taip paruošiame visus suktinukus.

  5. Keptuvėje įkaitiname šiek tiek aliejaus ant vidutinės ugnies. Sudedame suktinukus, ir kepiname, kol šie gražiai apskrunda. Taip iškepame visus suktinukus. Kai suktinukai atvėsta išimame medinius pagaliukus.

  6. Orkaitę įkaitiname iki 170 C. Ant orkaitės skardos patiesiame kepimo popierių.

  7. Stalviršį pabarstome trupučiu miltų, šiek tiek pakočiojame tešlą ir supjaustome stačiakampiais. Kiekvieną suktinuką apvyniojame tešla, gerai užspaudžiame galus. Suktinukus sudedame ant kepimo popieriaus.

  8. Atskirame indelyje išplakame kiaušinį ir plakiniu aptepame kiekvieną suktinuką. Kepame įkaitintoje orkaitėje ~20-25 min, kol suktinukai gražiai apskrunda. Patiekite su mėgstamu garnyru.

Receptą atsiuntė Liucija

Komentarai


Daugiau receptų