Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Kokosiniai ledų krepšeliai
AUTORIUS:
Gražina Žlibinienė
Porcijų skaičius: 8
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 8
3 kiaušinių (baltymai)
šiek tiek druskos
400 gramų kokosų (drožlės)
1 valgomasis šaukštas vanilės (ekstraktas)
4 valgomieji šaukštai kvietinių miltų
3 valgomieji šaukštai vandens
šiek tiek ledų
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
1.
Elektriniu plaktuvu iki standumo išplakite kiaušinių baltymus su druska ir cukrumi. Suberkite kokoso drožles ir gerai išmaišykite. Tada supilkite vandenį, vanilės ekstraktą bei suberkite miltus ir vėl gerai išmaišykite.
2.
Pirštais lipdydami kokosų masę prie keksiukų formelių sienelių, suformuokite krepšelius. Įkaitintoje orkaitėje, maždaug 180°C temp. kepkite krepšelius apie 10-15 minučių, kol krašteliai paruduos. Leiskite jiems atvėsti, tada įdėkite šaukštą norimo skonio ledų. Taip pat galite užsipilti uogienės ar užsitarkuoti šokolado.
Skanaus.

Kokosiniai ledų krepšeliai

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 8
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Elektriniu plaktuvu iki standumo išplakite kiaušinių baltymus su druska ir cukrumi. Suberkite kokoso drožles ir gerai išmaišykite. Tada supilkite vandenį, vanilės ekstraktą bei suberkite miltus ir vėl gerai išmaišykite.

  2. Pirštais lipdydami kokosų masę prie keksiukų formelių sienelių, suformuokite krepšelius. Įkaitintoje orkaitėje, maždaug 180°C temp. kepkite krepšelius apie 10-15 minučių, kol krašteliai paruduos. Leiskite jiems atvėsti, tada įdėkite šaukštą norimo skonio ledų. Taip pat galite užsipilti uogienės ar užsitarkuoti šokolado.
    Skanaus.

Receptą atsiuntė Gražina Žlibinienė

Komentarai (1)


  • Martele 2014-08-19 18:13

    Labai skanus krepseliai :)


Daugiau receptų