Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Kondensuolo pieno keksiukai su šokoladiniu glajumi
AUTORIUS:
Simona
Porcijų skaičius: 12
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 12
3 vienetai kiaušinių
1 skardinė kondensuoto pieno
50 gramų sviesto
180 gramų miltai
1 arbatinis šaukštelis kepimo miltelių
1 pakelis šokoladas (juodas)
1 pakelis šokoladas (baltas)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Kiaušinius suplakame, plakant supilame kondensuotą pieną. Sviestą išlydome ir supilame į kiaušinių masę, išmaišome. Tuomet įsijojame miltus sumaišytus su kepimo milteliais ir viską išmaišome.
2.
Supilstome tešlą į formeles, kad nuo viršaus liktų 1cm tarpas ir kepame iki 180 °C temp. įkaitintoje orkaitėje apie 30- 35 min.
3.
Iškepusius keksiukus apliejame šokoldais. Naudojau tokią liejimo techniką: sudėjau šokoladą į maišiukus, ištirpinau įmerkdama maišiukus su šokoladu į karštą vandenį ir su adata pradūrus maišiukus gražiai apliejau.

Kondensuolo pieno keksiukai su šokoladiniu glajumi

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 12
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Kiaušinius suplakame, plakant supilame kondensuotą pieną. Sviestą išlydome ir supilame į kiaušinių masę, išmaišome. Tuomet įsijojame miltus sumaišytus su kepimo milteliais ir viską išmaišome.

  2. Supilstome tešlą į formeles, kad nuo viršaus liktų 1cm tarpas ir kepame iki 180 °C temp. įkaitintoje orkaitėje apie 30- 35 min.

  3. Iškepusius keksiukus apliejame šokoldais. Naudojau tokią liejimo techniką: sudėjau šokoladą į maišiukus, ištirpinau įmerkdama maišiukus su šokoladu į karštą vandenį ir su adata pradūrus maišiukus gražiai apliejau.

Receptą atsiuntė Simona

Komentarai


Daugiau receptų