Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Krabų lazdelių salotos
AUTORIUS:
Ilona
Porcijų skaičius: 4
Autorius apie receptą: Šios salotos yra mano mėgstamiausios, jos tinka net ir ant šventinio stalo. Jeigu patinka man, tikiuosi patiks ir Jums. Šios salotos yra mano mėgstamiausios, jos tinka net ir ant šventinio stalo. Jeigu patinka man, tikiuosi patiks ir Jums. Ilona
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
150 gramų krabų lazdelių
150 gramų konservuotų kukurūzų
1 vienetas agurkų
100 gramų ryžių
4 valgomieji šaukštai majonezo
PARUOŠIMO BŪDAS:
1.
Ryžius biriai išvirkite pagal instrukciją ant pakelio ir visiškai atvėsinkite. Geriausiai tinka ilgagrūdžiai ryžiai, nes jie išverda biriausi. Dar labai skanu su basmati arba jasmin ryžiais. Atvėsinkite.
2.
Krabų lazdeles ir agurką supjaustykite mažais kubeliais.
3.
Į dubenį suberkite ryžius, krabų lazdeles, konservuotus kukurūžus bei agurką ir sumaišykite. Pagal skonį uždėkite majonezo ir dar kartą viską gerai išmaišykite. Paragaukite, jeigu norisi, galite pagardinti druska ir pipirais.

Krabų lazdelių salotos

Recepto autorius: Šios salotos yra mano mėgstamiausios, jos tinka net ir ant šventinio stalo. Jeigu patinka man, tikiuosi patiks ir Jums. Ilona
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Ryžius biriai išvirkite pagal instrukciją ant pakelio ir visiškai atvėsinkite. Geriausiai tinka ilgagrūdžiai ryžiai, nes jie išverda biriausi. Dar labai skanu su basmati arba jasmin ryžiais. Atvėsinkite.

  2. Krabų lazdeles ir agurką supjaustykite mažais kubeliais.

  3. Į dubenį suberkite ryžius, krabų lazdeles, konservuotus kukurūžus bei agurką ir sumaišykite. Pagal skonį uždėkite majonezo ir dar kartą viską gerai išmaišykite. Paragaukite, jeigu norisi, galite pagardinti druska ir pipirais.

Receptą atsiuntė Ilona

Komentarai


Daugiau receptų