Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Lavašo suktinukai su kumpiu ir sūriu
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 8
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
Autorius apie receptą: Suktinukų gaminimas neužtruks, o ant stalo galėsite patiekti jau iškart nemažą kiekį užkandžių. Lavašo suktinukai gali būti puikus užkandis gamtoje, priešpiečiams, Suktinukų gaminimas neužtruks, o ant stalo galėsite patiekti jau iškart nemažą kiekį užkandžių. Lavašo suktinukai gali būti puikus užkandis gamtoje, priešpiečiams, lengviems pietums mokykloje ar darbe. Įdarą suktinukams taipogi galite labai lengvai pakoreguoti pagal save – rinkitės savo mėgstamą kumpį, sūrį, kreminį sūrį ir majonezą. Taip galite sukurti savo unikalų lavašo suktinuką! (...daugiau) Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 8
2 lapai lavašo
250 gramų karštai rūkyto kiaulienos kumpio
230 gramų filadelfijos kreminio sūrio (kambario temperatūros)
150 gramų sūris
1 vienetas agurkų
5 valgomieji šaukštai majonezo
1 saujelė petražolių (smulkintų, nebūtina)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 20 min.
1.
Viename dubenėlyje sumaišome kreminį sūrį ir majonezą iki vientisos masės. Ištepame vieną pusę abiejų lavašo lakštų.
2.
Sūrį smulkiai sutarkuojame, apibarstome abu lavašo lakštus. Kumpį supjaustome pailgomis plonomis juostelėmis. Apibarstome lavašo lakštus. Agurką nulupame, sutarkuojame stambia tarka, tolygiai apibarstome lavašus. Taip pat užbarstome petražole. Jei nemėgstate petražolės, jos galite nenaudoti. Arba galite pakeisti krapais.
3.
Kiekvieną lavašą susukame į ritinį, stengiamės gerai suspausti besukant. Kiekvieną lavašo suktinuką suvyniojame į foliją ir paliekame šaldytuve bent porai valandų. Po to lavašus supjaustome. Skanaus!

Lavašo suktinukai su kumpiu ir sūriu

Recepto autorius: Suktinukų gaminimas neužtruks, o ant stalo galėsite patiekti jau iškart nemažą kiekį užkandžių. Lavašo suktinukai gali būti puikus užkandis gamtoje, priešpiečiams, ( ...daugiau ) Liucija
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 8
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Viename dubenėlyje sumaišome kreminį sūrį ir majonezą iki vientisos masės. Ištepame vieną pusę abiejų lavašo lakštų.

  2. Sūrį smulkiai sutarkuojame, apibarstome abu lavašo lakštus. Kumpį supjaustome pailgomis plonomis juostelėmis. Apibarstome lavašo lakštus. Agurką nulupame, sutarkuojame stambia tarka, tolygiai apibarstome lavašus. Taip pat užbarstome petražole. Jei nemėgstate petražolės, jos galite nenaudoti. Arba galite pakeisti krapais.

  3. Kiekvieną lavašą susukame į ritinį, stengiamės gerai suspausti besukant. Kiekvieną lavašo suktinuką suvyniojame į foliją ir paliekame šaldytuve bent porai valandų. Po to lavašus supjaustome. Skanaus!

Receptą atsiuntė Liucija

Komentarai (1)


  • Fee 2018-01-27 19:10

    Ir kas čia per stebuklas? Ar dėl to kad lavasas kurio net neesi natūralaus turbūt ir maciusi?


Daugiau receptų