Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Lazdelės su alyvuogėmis
AUTORIUS:
Inesa
Porcijų skaičius: 4
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 4
250 gramų sluoksniuotos tešlos ("Mantinga", bemielė)
2 saujelės alyvuogių (įdarytos krevetėmis)
1 vienetas kiaušinių (trynys)
2 valgomieji šaukštai pieno
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Sluoksniuotos tešlos lakštą iškočioti 3 mm storiu ant miltais išbarstyto paviršiaus. Stačiakampio formos lakštą perpjauti pusiau ir vieną tešlos dalį įdėti į šaldytuvą. Ant likusio lakšto išdėlioti eilę alyvuogių taip, kad nuo krašto būtų paliktas 1,5 cm tarpas, toks pat atstumas turi būti ir tarp kitų dviejų eilių ir kito krašto.
2.
Paliktus tarpus tarp eilių iš alyvuogių patepti trynio ir pieno mase. Iš šaldytuvo ištraukti kitą stačiakampio formos lakštą ir juo padengti tešlą su alyvuogėmis. Tarpus ir kraštus prispausti, tačiau neliesti alyvuogių. Visa tai įdėti į šaldytuvą 20-čiai minučių.
3.
Tešlai su alyvuogėmis atšalus, ištraukti ją iš šaldytuvo ir perpjauti išilgai eilėmis. Šias juosteles išdėlioti ant skardos ir kepti iki 200 laipsnių įkaitusioje orkaitėje apie 20 minučių arba tol, kol paraus. Skanaus!

Lazdelės su alyvuogėmis

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 4
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Sluoksniuotos tešlos lakštą iškočioti 3 mm storiu ant miltais išbarstyto paviršiaus. Stačiakampio formos lakštą perpjauti pusiau ir vieną tešlos dalį įdėti į šaldytuvą. Ant likusio lakšto išdėlioti eilę alyvuogių taip, kad nuo krašto būtų paliktas 1,5 cm tarpas, toks pat atstumas turi būti ir tarp kitų dviejų eilių ir kito krašto.

  2. Paliktus tarpus tarp eilių iš alyvuogių patepti trynio ir pieno mase. Iš šaldytuvo ištraukti kitą stačiakampio formos lakštą ir juo padengti tešlą su alyvuogėmis. Tarpus ir kraštus prispausti, tačiau neliesti alyvuogių. Visa tai įdėti į šaldytuvą 20-čiai minučių.

  3. Tešlai su alyvuogėmis atšalus, ištraukti ją iš šaldytuvo ir perpjauti išilgai eilėmis. Šias juosteles išdėlioti ant skardos ir kepti iki 200 laipsnių įkaitusioje orkaitėje apie 20 minučių arba tol, kol paraus. Skanaus!

Receptą atsiuntė Inesa

Komentarai


Daugiau receptų