Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Makaronai su špinatais ir saulėje džiovintais pomodorais
AUTORIUS:
Inesa
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Apie 10 min.
Autorius apie receptą: Lengvai ir greitai paruošiamas patiekalas, tinkantis pietums ar vakarienei, o gražiai pateikus - drąsiai galite tiekti ant stalo netikėtai užklupus svečiams. Lengvai ir greitai paruošiamas patiekalas, tinkantis pietums ar vakarienei, o gražiai pateikus - drąsiai galite tiekti ant stalo netikėtai užklupus svečiams. Inesa
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
150 gramų makaronų
0.5 vieneto svogūnų
50 gramų grietinėlės
40 gramų špinatų
4 vienetai saulėje džiovintų pomidorų
1 žiupsnelis petražolių
1 žiupsnelis druskos
1 žiupsnelis pipirai
1 arbatinis šaukštelis aliejaus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 10 min.
1.
Makaronus išvirkite kaip nurodyta ant pakuotės.
2.
Kol verda makaronai, pasigaminkie padažą: svogūną smulkiai sukapokite ir kelias minutes pakepinkite ant šlakelio aliejaus, kol svogūnai suminkštės. Į keptuvę įmeskite smulkintus pomidorus ir špinatus. Viską pakepinkite ant vidutinės ugnies, kol špinatai taps subliuškę. Supilkite grietinėlę. Pagal skonį įberkite druskos ir pipirų. Dar kelias minutes viską pakaitinkite.
3.
Išvirusius makaronus nukoškite, meskite į keptuvę ir permaišykite, kad visi pasidengtų padažu. Valgykite iškart, apibarstę smulkintomis petražolėmis. Skanaus!

Makaronai su špinatais ir saulėje džiovintais pomodorais

Recepto autorius: Lengvai ir greitai paruošiamas patiekalas, tinkantis pietums ar vakarienei, o gražiai pateikus - drąsiai galite tiekti ant stalo netikėtai užklupus svečiams. Inesa
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Makaronus išvirkite kaip nurodyta ant pakuotės.

  2. Kol verda makaronai, pasigaminkie padažą: svogūną smulkiai sukapokite ir kelias minutes pakepinkite ant šlakelio aliejaus, kol svogūnai suminkštės. Į keptuvę įmeskite smulkintus pomidorus ir špinatus. Viską pakepinkite ant vidutinės ugnies, kol špinatai taps subliuškę. Supilkite grietinėlę. Pagal skonį įberkite druskos ir pipirų. Dar kelias minutes viską pakaitinkite.

  3. Išvirusius makaronus nukoškite, meskite į keptuvę ir permaišykite, kad visi pasidengtų padažu. Valgykite iškart, apibarstę smulkintomis petražolėmis. Skanaus!

Receptą atsiuntė Inesa

Komentarai


Daugiau receptų