Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Makaronai su vištiena ir paprika
AUTORIUS:
Dorianas
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
Autorius apie receptą: Kokie makaronai be šviežių bazilikų lapelių? Juk jie taip primena vasarą savo nuostabiu kvapu, kuris pripildo visą virtuvę. Ir puikiai tinka prie makaronų. Sunku net Kokie makaronai be šviežių bazilikų lapelių? Juk jie taip primena vasarą savo nuostabiu kvapu, kuris pripildo visą virtuvę. Ir puikiai tinka prie makaronų. Sunku net įsivaizduoti makaronus be šių žolelių. O tobulai vakarienei reikia tiek nedaug laiko ir ingredientų. (...daugiau) Dorianas
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
400 gramų tagliatelle makaronų
200 gramų vištienos krūtinėlė
2 vienetai pomidorų pastos
1 vienetas raudonosios paprikos
1 skiltelė česnakų
0.5 arbatinio šaukštelio cukraus
1 žiupsnelis druskos
1 žiupsnelis malti juodieji pipirai
šiek tiek aliejaus (kepimui)
Pabarstymui:
1 valgomasis šaukštas kietojo sūrio (smulkiai tarkuotas)
4 lapai bazilikai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Pomidorus nuplikyti verdančiu vandeniu, tada perlieti šaltu, nulupti ir susmulkinti. Papriką ir vištieną supjaustyti kubeliais. Česnako skiltelę sutrinti.
2.
Keptuvėje įkaitinti aliejų, sudėti vištieną ir, maišant, kepti, kol apskrus. Pasūdyti, pagardinti pipirais ir išimti į lėkštę. Tuomet sudėti paprikas ir česnaką, ir, maišant, kepti, kol suminkštės.
3.
Sukrėsti trintus pomidorus, suberti cukrų, pasūdyti, pagardinti pipirais, išmaišyti ir troškinti 3-4 min. Tada sudėti vištieną ir dar patroškinti apie 1-2 min.
4.
Makaronus išvirti pagal nurodymus ant pakuotės ir padalyti į lėkštes.
5.
Ant makaronų dėti vištienos ir daržovių, pabarstyti sūriu ir bazilikų lapeliais.

Makaronai su vištiena ir paprika

Recepto autorius: Kokie makaronai be šviežių bazilikų lapelių? Juk jie taip primena vasarą savo nuostabiu kvapu, kuris pripildo visą virtuvę. Ir puikiai tinka prie makaronų. Sunku net ( ...daugiau ) Dorianas
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai: Pabarstymui:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Pomidorus nuplikyti verdančiu vandeniu, tada perlieti šaltu, nulupti ir susmulkinti. Papriką ir vištieną supjaustyti kubeliais. Česnako skiltelę sutrinti.

  2. Keptuvėje įkaitinti aliejų, sudėti vištieną ir, maišant, kepti, kol apskrus. Pasūdyti, pagardinti pipirais ir išimti į lėkštę. Tuomet sudėti paprikas ir česnaką, ir, maišant, kepti, kol suminkštės.

  3. Sukrėsti trintus pomidorus, suberti cukrų, pasūdyti, pagardinti pipirais, išmaišyti ir troškinti 3-4 min. Tada sudėti vištieną ir dar patroškinti apie 1-2 min.

  4. Makaronus išvirti pagal nurodymus ant pakuotės ir padalyti į lėkštes.

  5. Ant makaronų dėti vištienos ir daržovių, pabarstyti sūriu ir bazilikų lapeliais.

Receptą atsiuntė Dorianas

Komentarai


Daugiau receptų