Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Mėlynių pyragėliai
AUTORIUS:
Gražina Žlibinienė
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
1 citrinų
160 gramų cukraus
80 gramų sviesto
230 gramų miltai
šiek tiek druskos
300 gramų mėlinių
1 kiaušinių
2 arbatiniai šaukšteliai vanilės (konkursai)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
1.
Miltus, pusę cukraus ir druską sumaišyti. Supilti ištirpintą sviestą, įmaišyti kiaušinį ir gerai išminkyti tešlą. Suformuoti ją į rutuliuką, uždengti maistine plėvele ir padėti į šaldytuvą 30 minučių.
2.
Tuo metu galima pasidaryti mėlynių uogienę. Trečdalį mėlynių, likusį cukrų, vanilė ekstraktą ir citrinos sultis sudėti į nedidelį puodą ir pavirti apie 10 minučių. Tada leisti atvėsti ir įmaišyti likusias mėlynes.
3.
Iškočioti iš šaldytuvo išimtą tešlą ir išpjauti apskritimus, kurie būtų keletu centimetrų didesni už naudojamos formelės dugną. Sudėti išpjautus apskritimus į formeles ir suformuoti krepšelius. Sudėti į juos mėlynių uogienę, truputį užlenkti kraštelius ir kepti 180°C orkaitėje. Iškepusius, apibarstyti cukraus pudra.


Skanaus.

Mėlynių pyragėliai

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Miltus, pusę cukraus ir druską sumaišyti. Supilti ištirpintą sviestą, įmaišyti kiaušinį ir gerai išminkyti tešlą. Suformuoti ją į rutuliuką, uždengti maistine plėvele ir padėti į šaldytuvą 30 minučių.

  2. Tuo metu galima pasidaryti mėlynių uogienę. Trečdalį mėlynių, likusį cukrų, vanilė ekstraktą ir citrinos sultis sudėti į nedidelį puodą ir pavirti apie 10 minučių. Tada leisti atvėsti ir įmaišyti likusias mėlynes.

  3. Iškočioti iš šaldytuvo išimtą tešlą ir išpjauti apskritimus, kurie būtų keletu centimetrų didesni už naudojamos formelės dugną. Sudėti išpjautus apskritimus į formeles ir suformuoti krepšelius. Sudėti į juos mėlynių uogienę, truputį užlenkti kraštelius ir kepti 180°C orkaitėje. Iškepusius, apibarstyti cukraus pudra.


    Skanaus.

Receptą atsiuntė Gražina Žlibinienė

Komentarai


Daugiau receptų