Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Naminė šaltiena
AUTORIUS:
silva
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
1 vienetas kiaulienos ((karka))
2 vienetai kiaulės kojų
šiek tiek druskos
šiek tiek pipirai
3 vienetai laurų lapų
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Daugiau nei 1 val.
1.
Karką susmulkinti, perskelti per pusę. Sudėti į puodą, užpilti apie 5 -7 litrus vandens, kad gerai apsemtu. Virti apie 2 val.
2.
Išvirusią mėsą reikia atskirti nuo kaulų ir susmulkinti, po to ją sudėti atgal į tą patį skystį, kur virė. Dar reikia pavirti apie valandą. Sudėti druską bei pipirus pagal skonį, kelis lauro lapus.
3.
Kai viskas gerai suvirs, turėtų gautis kisieliaus konsistencija. Viską išpilstyti į formeles ar dubenėlius ir sušaldyti.

Skanaus.

Naminė šaltiena

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Karką susmulkinti, perskelti per pusę. Sudėti į puodą, užpilti apie 5 -7 litrus vandens, kad gerai apsemtu. Virti apie 2 val.

  2. Išvirusią mėsą reikia atskirti nuo kaulų ir susmulkinti, po to ją sudėti atgal į tą patį skystį, kur virė. Dar reikia pavirti apie valandą. Sudėti druską bei pipirus pagal skonį, kelis lauro lapus.

  3. Kai viskas gerai suvirs, turėtų gautis kisieliaus konsistencija. Viską išpilstyti į formeles ar dubenėlius ir sušaldyti.

    Skanaus.

Receptą atsiuntė silva

Komentarai (1)


  • fa 2015-03-29 23:02

    o tai ka su kiaules kojom daryt? :D


Daugiau receptų