Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Netikri zuikiai
AUTORIUS:
Julija
Porcijų skaičius: 12
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 12
1 kilogramas mesos (malta)
2 vienetai obuolių (vidutinio dydžio)
1 vienetas morkų (didelės)
2 riekės duonos (išmirkyta piene (pvz. "Bočių"))
2 galvos svogūnų
1 pakelis ryžių (išvirti)
2 vienetai kiaušinių
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 1 val.
1.
Gaminam: morką, obuolius, svogūnus sutarkuojam tarka. Sumaišome su faršu, druska ir pipirais pagal jūsų skonį. Įmušam kiaušinius, sudedam išmirkytą juodą duoną. Sudedam išvirtus ryžius. Išmaišome iki vientisos masės.
2.
Toliau grynai jūsų fantazija. Man lipdyti padėjo dukrytė, tad vietoj zuikių gavosi kažkokie neaiškūs padarai. Namiškiai sako, kad žiurkėnai arba katinai, o gal drakonai... Žodžiu, kas kam patinka :) Manau, kad mažiesiems nevalgiukams tikrai patiks.

Netikri zuikiai

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 12
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Gaminam: morką, obuolius, svogūnus sutarkuojam tarka. Sumaišome su faršu, druska ir pipirais pagal jūsų skonį. Įmušam kiaušinius, sudedam išmirkytą juodą duoną. Sudedam išvirtus ryžius. Išmaišome iki vientisos masės.

  2. Toliau grynai jūsų fantazija. Man lipdyti padėjo dukrytė, tad vietoj zuikių gavosi kažkokie neaiškūs padarai. Namiškiai sako, kad žiurkėnai arba katinai, o gal drakonai... Žodžiu, kas kam patinka :) Manau, kad mažiesiems nevalgiukams tikrai patiks.

Receptą atsiuntė Julija

Komentarai


Daugiau receptų