Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
“Oreo” sausainių tortas
AUTORIUS:
MyCulinaryCorner
Porcijų skaičius: 10
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
Autorius apie receptą: Oreo yra labai populiarūs ir skanūs sausainiai, todėl visi juos žino, visi juos myli. Jeigu Jūs taip pat mėgstate šiuos sausainius, vadinasi šis pyragas skirtas būtent Jums. Oreo yra labai populiarūs ir skanūs sausainiai, todėl visi juos žino, visi juos myli. Jeigu Jūs taip pat mėgstate šiuos sausainius, vadinasi šis pyragas skirtas būtent Jums. MyCulinaryCorner
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 10
Pagrindui:
180 gramų miltai
160 mililitrų pieno
160 mililitrų vandens (karšto)
150 gramų cukraus
2 vienetai kiaušinių
80 mililitrų aliejaus
60 gramų kakavos
2 arbatiniai šaukšteliai kepimo miltelių
Kremui:
500 gramų maskarponės sūrio
8 vienetai oreo sausainių
130 gramų sviesto
100 gramų cukraus pudros
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Pyrago pagrindui sumaišykite miltus su kakava, kepimo milteliais, cukrumi. Įpilkite aliejų, pieną, įdėkite kiaušinius ir viską gerai sumaišykite. Į tešlą įpilkite karštą vandenį, atsargiai sumaišykite.
2.
Atskirtus nuo kremo sausainius susmulkinkite (pažiūrėkite žemiau esantį video receptą, kaip tai atlikti). Sausainių trupinius pridėkite prie tešlos. Tešlą padalinkite į dvi dalis. Kiekvieną pagrindą kepkite kepimo formoje (video recepte naudojame 18 cm skersmens formą), 180 C laipsnių temperatūroje, apie 30 minučių.
3.
Pyrago kremui elektriniu maišytuvu suplakite sviestą kartu su cukraus pudra. Pridėkite anksčiau atskirtą nuo sausainių kremą ir Mascarpone sūrį. Viską kartu sumaišykite elektriniu maišytuvu.
4.
Ant vieno pagrindo tepkite kremo, dėkite antrą, tepkite likusį kremą. Galima papuošti sausainių trupiniais ir sausainiais.

“Oreo” sausainių tortas

Recepto autorius: Oreo yra labai populiarūs ir skanūs sausainiai, todėl visi juos žino, visi juos myli. Jeigu Jūs taip pat mėgstate šiuos sausainius, vadinasi šis pyragas skirtas būtent Jums. MyCulinaryCorner
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 10
Pagrindui: Kremui:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Pyrago pagrindui sumaišykite miltus su kakava, kepimo milteliais, cukrumi. Įpilkite aliejų, pieną, įdėkite kiaušinius ir viską gerai sumaišykite. Į tešlą įpilkite karštą vandenį, atsargiai sumaišykite.

  2. Atskirtus nuo kremo sausainius susmulkinkite (pažiūrėkite žemiau esantį video receptą, kaip tai atlikti). Sausainių trupinius pridėkite prie tešlos. Tešlą padalinkite į dvi dalis. Kiekvieną pagrindą kepkite kepimo formoje (video recepte naudojame 18 cm skersmens formą), 180 C laipsnių temperatūroje, apie 30 minučių.

  3. Pyrago kremui elektriniu maišytuvu suplakite sviestą kartu su cukraus pudra. Pridėkite anksčiau atskirtą nuo sausainių kremą ir Mascarpone sūrį. Viską kartu sumaišykite elektriniu maišytuvu.

  4. Ant vieno pagrindo tepkite kremo, dėkite antrą, tepkite likusį kremą. Galima papuošti sausainių trupiniais ir sausainiais.

Receptą atsiuntė MyCulinaryCorner

Komentarai (1)


  • Leo 2022-01-11 12:58

    Gal galėtumėte patikslinti dėl karšto; kiek karštas turi būti?


Daugiau receptų