Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Paprasta kaimiška silkutė
AUTORIUS:
Zita
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
2 vienetai silkių
šiek tiek cukraus
1 vienetas svogūnų (pjaustytas žiedeliais)didelis)
šiek tiek prieskonių (silkei)
šiek tiek pipirai (kvapnūs, malti)
šiek tiek vandens
šiek tiek aliejaus
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Silkės file pjaustyti norimo dydžio gabaliukais, kloti į lėkštę, barstyti pipiriukais. Svogūnus pjaustyti žiedeliais, dėti šalia, pomidorą skiltelėmis. Valgyti su duonyte ar karštomis bulvėmis.
2.
2 Galima paruošti lengvą marinatuką. Vandenyje (apie pusę stiklinės) ištirpinti apie 1 arb. šaukštelį cukraus, įpilti acto pagal skonį, kad būtų saldžiarūgštis, na ir pabaigai truputį aliejaus.Tokiu atveju ant silkutės berti silkių prieskonių. Marinato pilti pagal skonį.

Paprasta kaimiška silkutė

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Silkės file pjaustyti norimo dydžio gabaliukais, kloti į lėkštę, barstyti pipiriukais. Svogūnus pjaustyti žiedeliais, dėti šalia, pomidorą skiltelėmis. Valgyti su duonyte ar karštomis bulvėmis.

  2. 2 Galima paruošti lengvą marinatuką. Vandenyje (apie pusę stiklinės) ištirpinti apie 1 arb. šaukštelį cukraus, įpilti acto pagal skonį, kad būtų saldžiarūgštis, na ir pabaigai truputį aliejaus.Tokiu atveju ant silkutės berti silkių prieskonių. Marinato pilti pagal skonį.

Receptą atsiuntė Zita

Komentarai


Daugiau receptų