Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Ploni lietiniai blynai
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 6
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
Autorius apie receptą: Blynai gardūs tiesiog vieni, taip pat susukti ir įmerkti į karštą šokoladą ar nutelą. Tokius lietinius blynus galite pagardinti mėgstamiausiais kremais, vaisiais, ir kitais Blynai gardūs tiesiog vieni, taip pat susukti ir įmerkti į karštą šokoladą ar nutelą. Tokius lietinius blynus galite pagardinti mėgstamiausiais kremais, vaisiais, ir kitais gardumynais. Receptas iš mano blogo: lithuanianintheusa.com (...daugiau) Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 6
11 valgomųjų šaukštų miltai
180 mililitrų vandens (šalto)
1 vienetas kiaušinių
50 gramų sviesto (tirpinto)
2 valgomieji šaukštai cukraus
2 valgomieji šaukštai pieno
1 arbatinis šaukštelis alyvuogių aliejaus
1 arbatinis šaukštelis vanilinio cukraus
5 lašai romo esencijos (nebūtina)
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Kiaušinį išplakti iki baltumo su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, įpilti romo esencijos, tirpinto sviesto, gerai išmaišyti, supilti vandenį ir vėl išmaišyti.
2.
Po to pamažu įmaišyti miltus ir galiausiai supilti alyvuogių aliejų, pieną, viską gerai išmaišyti iki vientisos masės. Tešla turi būti gana skysta, jei bus per tiršta, sunkiai “liesis“ blynas keptuvėje.
3.
Įkaitinti vidutinio dydžio keptuvę (nereikia naudoti jokio papildomo aliejaus ar sviesto, nebent prie Jūsų keptuvės dugno tešla „kimba“) ir įpilti 1 samtį blynų tešlos, kepti ant silpnesnės vidutinės ugnies. Pilkite po nedaug tešlos, ją gražiai paskleiskite keptuvėje ir blynai bus labai plonyčiai, gardūs. Pirmas lietinis blynas vadinamas „virtuvės šefo“ blynu, tad nenustebkite, jei pirmas iškeps nekoks, bet taip visada yra su lietiniais, kiti blynai pavyksta puikiai. Blynus skanaukite vienus arba su mėgstamais įdarais. Aš šįkart blynus sutepiau su „Philadelphia“ sūriu sumaišytu su bananu ir šiek tiek cukraus. Jei nedėsite cukraus ir vanilinio cukraus, tuomet iškepsite nesaldžius lietinius, kurie puikiai tiks su bet kokiu nesaldžiu įdaru.

Ploni lietiniai blynai

Recepto autorius: Blynai gardūs tiesiog vieni, taip pat susukti ir įmerkti į karštą šokoladą ar nutelą. Tokius lietinius blynus galite pagardinti mėgstamiausiais kremais, vaisiais, ir kitais ( ...daugiau ) Liucija
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 6
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Kiaušinį išplakti iki baltumo su cukrumi ir vaniliniu cukrumi, įpilti romo esencijos, tirpinto sviesto, gerai išmaišyti, supilti vandenį ir vėl išmaišyti.

  2. Po to pamažu įmaišyti miltus ir galiausiai supilti alyvuogių aliejų, pieną, viską gerai išmaišyti iki vientisos masės. Tešla turi būti gana skysta, jei bus per tiršta, sunkiai “liesis“ blynas keptuvėje.

  3. Įkaitinti vidutinio dydžio keptuvę (nereikia naudoti jokio papildomo aliejaus ar sviesto, nebent prie Jūsų keptuvės dugno tešla „kimba“) ir įpilti 1 samtį blynų tešlos, kepti ant silpnesnės vidutinės ugnies. Pilkite po nedaug tešlos, ją gražiai paskleiskite keptuvėje ir blynai bus labai plonyčiai, gardūs. Pirmas lietinis blynas vadinamas „virtuvės šefo“ blynu, tad nenustebkite, jei pirmas iškeps nekoks, bet taip visada yra su lietiniais, kiti blynai pavyksta puikiai. Blynus skanaukite vienus arba su mėgstamais įdarais. Aš šįkart blynus sutepiau su „Philadelphia“ sūriu sumaišytu su bananu ir šiek tiek cukraus. Jei nedėsite cukraus ir vanilinio cukraus, tuomet iškepsite nesaldžius lietinius, kurie puikiai tiks su bet kokiu nesaldžiu įdaru.

Receptą atsiuntė Liucija

Komentarai


Daugiau receptų