Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Po folija keptos bulvės su šonine
AUTORIUS:
silva
Porcijų skaičius: 2
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 2
4 vienetai bulvių ( (vidutinio dydžio))
100 gramų kiaulienos (rūkyta šoninė)
šiek tiek druskos
šiek tiek pipirai
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 45 min.
1.
Nuskustas vidutinio dydžio bulves apšlakstyti aliejumi ir apibarstyti druska, pipirais ir prieskoninėmis žolelėmis. Leisti pasimarinuoti – 15-20 min.
2.
Tada jas apskritimais supjaustyti taip, kad tie apskritimai liktų sukibę. Tarp lapelių įdėti rūkytos šoninės gabaliukus – į vieną tarpelį dėti didesnį, į kitą – mažesnį.
3.
Sudėti į stiklinį indą, uždengti folija ir pekti apie pusvalandį (priklausomai nuo bulvių dydžio) iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Patiekti su pomidorais.
Skanaus.

Po folija keptos bulvės su šonine

Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
  • Paruošimo laikas:
  • Porcijų skaičius: 2
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

  1. Nuskustas vidutinio dydžio bulves apšlakstyti aliejumi ir apibarstyti druska, pipirais ir prieskoninėmis žolelėmis. Leisti pasimarinuoti – 15-20 min.

  2. Tada jas apskritimais supjaustyti taip, kad tie apskritimai liktų sukibę. Tarp lapelių įdėti rūkytos šoninės gabaliukus – į vieną tarpelį dėti didesnį, į kitą – mažesnį.

  3. Sudėti į stiklinį indą, uždengti folija ir pekti apie pusvalandį (priklausomai nuo bulvių dydžio) iki 200 laipsnių įkaitintoje orkaitėje. Patiekti su pomidorais.
    Skanaus.

Receptą atsiuntė silva

Komentarai


Daugiau receptų