Gaspadine.lt - receptai, patiekalai. Vėlykų receptai, margučiai. Lengvi, pigūs ir skanūs patiekalai. Marinavimas, konservavimas, džiovinimas. Atsiųskite savo receptą ir nuotraukas!
Purūs keksiukai su šokolado gabalėliais
AUTORIUS:
Porcijų skaičius: 18
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
Autorius apie receptą: Minkšti, gardūs ir kvapnūs keksiukai išnyksta nuo stalo akimirksniu, vos šiems spėjus iškepti. Be to, keksiukų paruošimas be galo paprastas ir tikrai greitas, tad nereikės per Minkšti, gardūs ir kvapnūs keksiukai išnyksta nuo stalo akimirksniu, vos šiems spėjus iškepti. Be to, keksiukų paruošimas be galo paprastas ir tikrai greitas, tad nereikės per ilgai lūkuriuoti, kol keksiukai iškeps. Jei norite labiau šokoladinių keksiukų, tuomet jų viršų galite užtepti šokoladiniu kremu. Receptas iš mano blogo:lithuanianintheusa.com (...daugiau) Liucija
INGREDIENTAI:
Porcijų skaičius: 18
325 gramai miltai
4 vienetai kiaušinių
230 gramų cukraus
200 mililitrų saulėgrąžų aliejaus
170 gramų juodojo šokolado (gabalėliais)
100 mililitrų pieno
1.5 arbatinio šaukštelio vanilės ekstraktas (arba vanilinio cukraus)
1.5 arbatinio šaukštelio kepimo miltelių
1 arbatinis šaukštelis druskos
PARUOŠIMO BŪDAS:
Paruošimo laikas: Apie 30 min.
1.
Kiaušinius ir cukrų išplakame elektriniu plaktuvu, kol gauname balsvą masę (plakame ~5 min). Po to supilame aliejų, vėl išplakame, tada supilame pieną, vanilės ekstraktą ir vėl išplakame.
2.
Miltus sumaišome su druska ir kepimo milteliais viename inde. Miltų mišinį pamažu beriame į tešlą ir plakame plaktuvu, kol gauname vientisą masę, be gumulėlių. Po to šaukštu įmaišome šokolado gabalėlius. Pasiliekame gerą saują šokolado gabalėlių.
3.
Keksiukų kepimo formoje išdėliojame keksiukų popierėlius ir juos pripildome maždaug ¾ tešlos. Tolygiai išdėliojame likusius šokolado gabalėlius ant keksiukų. Keksiukus kepame iki 180 C laipsnių įkaitintoje orkaitėje ~18-20 min, kol šie gražiai parunda, po to išimame iš orkaitės ir paliekame atvėsti. Iš visos tešlos turėtumėte gauti ~18 keksiukų. Skanaus!

Purūs keksiukai su šokolado gabalėliais

Recepto autorius: Minkšti, gardūs ir kvapnūs keksiukai išnyksta nuo stalo akimirksniu, vos šiems spėjus iškepti. Be to, keksiukų paruošimas be galo paprastas ir tikrai greitas, tad nereikės per ( ...daugiau ) Liucija
Akcijos:
TAIP
NE
?
Paspaudus šį mygtuką galite išjungti arba įjungti akcijų ingredientams rodymą
 • Paruošimo laikas:
 • Porcijų skaičius: 18
Ingredientai:

Rekomenduojame

Gaminimo eiga:

 1. Kiaušinius ir cukrų išplakame elektriniu plaktuvu, kol gauname balsvą masę (plakame ~5 min). Po to supilame aliejų, vėl išplakame, tada supilame pieną, vanilės ekstraktą ir vėl išplakame.

 2. Miltus sumaišome su druska ir kepimo milteliais viename inde. Miltų mišinį pamažu beriame į tešlą ir plakame plaktuvu, kol gauname vientisą masę, be gumulėlių. Po to šaukštu įmaišome šokolado gabalėlius. Pasiliekame gerą saują šokolado gabalėlių.

 3. Keksiukų kepimo formoje išdėliojame keksiukų popierėlius ir juos pripildome maždaug ¾ tešlos. Tolygiai išdėliojame likusius šokolado gabalėlius ant keksiukų. Keksiukus kepame iki 180 C laipsnių įkaitintoje orkaitėje ~18-20 min, kol šie gražiai parunda, po to išimame iš orkaitės ir paliekame atvėsti. Iš visos tešlos turėtumėte gauti ~18 keksiukų. Skanaus!

Receptą atsiuntė Liucija

Komentarai (2)


 • Karina 2020-01-24 11:57

  Labai skani tešla !!!!!!!!!


 • Шмулович.хеня 2019-10-04 17:14

  Напишите.больше.рецептов.


Daugiau receptų